Antikrist v Praze, RFID ČIPOVÁNÍ LIDÍ!! ODMÍTNĚTE TO!, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Nekupujte (také) NUROFEN!


Tento týden jsem přinesla tyto závažné informace:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/12/15/dablovy-viry-s-cipovanim-jiz-na-pultech-nasich-obchodu/

(Prosím, znovu si blog pozorně pročtěte)

A závěrem v blogu dodávám:

„Co poradit? Těmto vitamínům, STEJNĚ JAKO VŠEM POTRAVINOVÝM DOPLŇKŮM OD FIRMY WALMARK ( u které je tak logické předpokládat, že ďáblovy viry se postupně objeví i v dalších jejich preparátech), SE VYHNOUT OBLOUKEM!

…A takto postupně se vyvarovat všem (zatím „jen“ ) potravinovým doplňkům (neb jedna farmaceutická firma opisuje od druhé, jak známo…) než nám takto satanisti zavirují ďáblovými viry s čipy i léky?

pozn. Nemám zprávy, že by těmito ďáblovými viry, PŘED KTERÝMI DŮRAZNĚ VARUJI, byly k této době, k tomuto datu, zavirovány i nějaké léky.“

 

 

Prosím, a tak vezměme velmi vážně informaci, která se objevila na jednom satanistickém webu, kde spolu diskutují čeští zednosatanisti ( v tomto případě jde o Karla Janečka, zednosatanistu vysokého stupně zasvěcení, ilumináta, tzv. českého „miliardáře“, který na tento můj blog 16.12.2015 zareagoval takto, viz http://www.okoun.cz/boards/petra_bostlova):

„Jé, ona ještě neví o „Uzenkách666!“ A přitom je na nich Rudý Kruh Pekelného Jícnu! (má pozn.: a K. Janeček přikládá tento obrázek:)

0_cfc6pw0_400x400

 

A K. Janeček dodává: „Rudým Kruhem Pekelného Jícnu jsou sice označeny všechny Nurofeny, ale čipované jsou zatím jenom tyto. Protože (pozn. satanistická) Centrála chce mít co nejlepší přehled o jejich účinku, je nutno při jejich nákupu předložit občanský průkaz. Ovšem, katoličtí diverzanti nám to kazí a vysílají oddíly dobrovolníků, kteří se pokoušejí všechny Uzenky666 na vlastní náklad vykoupit a zlikvidovat. Musí tomu obětovat nemalé finanční prostředky, protože jejich zevnějšek je velice zchátralý a zanedbaný. Inu, jejich volba. U nás (pozn. u satanistů) by jim bylo mnohem lépe!“ Konec citace Karla Janečka.

 

 

Vezměme tuto informaci velmi vážně a NUROFEN TAKÉ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEKUPUJME A NEPOUŽÍVEJME!

 

 

Kolik potřebují zednosatanisti času, aby infikovali ďáblovými virovými čipy i ostatní (až všechny!) léky?!

 

 

Petra Bostlová

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: