Boží Ruka zasahuje

PANNA MARIA PROMLUVILA: o Slovensku, R. Ficovi, volbách a českých dálničních známkách


PANNA MARIA PROMLUVILA:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Vidění Panny Marie
Datum: 2015-12-08
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Mé děti,

připravte se na pouť na Slovensko, kde požehnáte Mému milovanému synovi Robertu Ficovi před volbami, ve kterých ho chtějí satanisté smést. Volby proběhnou 5. března 2016. Je zcela nutné požehnat krajinu a lidi, aby satanisté nedostali šanci.

Připravila jsem pro vás dar očištění pro vaše dálniční známky. Zakupte co nejdříve znesvěcené dálniční kupóny se satanskými znaky a  ještě před vylepením je krátce ponořte do Mé vody v Lysolajích, tak byste je nepoškodili. Přesto ve styku s Mou vodou ztratí své satanské schopnosti. Všichni čeští řidiči by měli se svými satanskými dálničními známkami proudit do Lysolají a činit pokání.

Žehnám vás.

Panna Maria“

 

AVE MARIA!

Děkujeme!

 

O dálničních známkách, co satanského se připravuje na řidiče v Čechách a nás všechny, jsem již informovala: https://petrabostlova.wordpress.com/2015/11/25/pozor-na-dalnicni-znamky-budou-znamenim-satana-aneb-boj-nekonci-az-druhym-viteznym-prichodem-naseho-pana-jezise-krista/

 

Nyní Panna Maria, viz v Jejím poselství výše, nám radí, jak anulovat zhoubné satanské dopady těchto dálničních známek.

 

MODLEME SE ZA ROBERTA FICA, PROSÍM

 

 

Jinak stále (několikrát do týdne) vyjíždíme po Čechách a po Moravě, abychom žehnali a modlili se na místech, které nám Panna Maria ukáže. (Zvláště Vysočina a Morava jsou v poslední době v hledáčku satanistů).

Děkujeme vám všem, kteří svými modlitbami a finančními příspěvky nám umožňujete konat tyto žehnací a modlitební cesty po naší zemi. Bez vás by to nešlo.

 

Jak nyní čteme, Panna Maria nás již brzy vyšle žehnat a modlit se také na Slovensko. Děkujeme vám všem předem, kteří nám umožníte tuto poutní cestu svými modlitbami a příspěvky vykonat. Číslo účtu je stále též: pro Českou republiku – 2200438778/2010, pro Slovenskou republiku – 2200438778/8330.

 

Pán Ježíš vás všechny mocně žehnej, ochraňuj a veď, vás i vaše rodiny

 

Vaši Petra, Magda, Robert, Honzík a Jura

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: