4.2.2016 – další útok satanistů na Karla Gotta a všechny návštěvníky Satanova koncertu – satanisté hodlají poblouzněné návštěvníky sníst!


Sdílejte, prosím, i dál, musíme varovat všechny!!!

Dobrý den, Petro

prosím, zveřejněte ještě před Vaším odjezdem do Španělska toto varováni.

Satanisticke skupiny

BEHEMOTH (podle biblické obludy Behemota, který bývá někdy chápán jako symbolické vyjádření Ďábla) je polská death metalová kapela založená v roce 1991, které „šefuje“ Adam „Nergal“ Darski – více o něm zde: http://zeny.tiscali.cz/cirkev-se-bouri-prvni-satanista-pusobi-ve-verejne-televizi-99552

ABBATH (ex-IMMORTAL) – tam asi stačí, že působí ve složení Abbath Doom Occulta (démon Abbath okulta), King Ov Hell (Král Pekla, který působi i ve VELMI satanských GORGOROTH http://metal-pics.olympe.in/wp-content/gallery/gorgoroth/gorgoroth-1.jpg) a Creature  (Zrůda)

a satanističti neonacisté z USA – INKVIZICE

 

Dle zákulisních informací se bude na koncertě konat rituál, při kterém se budou snažit o smrt KARLA GOTTA a mluví se i o tom, že když se to povede, bude ješte ten večer vzývan nový ANTIKIRIST 666.

Za povšimnutí také stojí, že se bude koncert konat v MEETFACTORY, což je jen do nenápadnosti převedene jméno z MEAT FACTORY (= továrna na maso) a návštěvníci koncertu se ven již nedostanou! (pozn. počítá se s nimi, že budou sněděni kanibalistickými satanisty!)

 

Z úchylného promo-článku:

´BEHEMOTH
ABBATH, ENTOMBED A.D., INQUISITION
PRAHA, MeetFactory
4. 2. 2016
V únoru příštího roku očekávejte pekelnou návštěvu! V Praze se chystá večírek nejtvrdší muziky – Europa Blasfemia – The Extreme Metal Tour Of 2016!

Headlinerem toho večera je BEHEMOTH. Charismatický frontman NERGAL tuto kapelu dovedl až na vrchol žebříčku nejtvrdšího death metalu. Opět předvedou masivní koncertní akt, který podpoří prvním přehráním celého novinkového alba „The Satanist“.

První support tohoto večera je ABBATH. Nově založená kapela na kořenech původní Immortal, o kterou se vedly dlouhé tahanice. Boj vyústil v to, že kapela skončila a lídr Abbath tak měl čerstvě připravený materiál pro vydání nové kapely. Kromě nových skladeb a klasik od IMMORTAL opráší i některé raritky z dob dávno minulých.

Lars-Göran „LG“ Petrov sepsal své hudební dějiny s Entombed, kmotry švédského death metalu. Tvář a hlas kapely nyní pokračuje pod názvem ENTOMBED A.D. a těší na představení nového alba před fanoušky tohoto turné.

Čtvrtou kapelou tohoto extrémistického večera je INQUISITION a její členové se nemohou dočkat, až vám představí své poslední album “Obscure Verses For The Multiverse”. Tuto neopakovatelnou sestavu si rozhodně nenechte ujít!

Připravte se na ryze satanistický večer, který se uskuteční 4. února 2016 v Praze, MeetFactory.´

 

 

 

MODLEME SE ZA ZRUŠENÍ TOHOTO ĎÁBLOVA KONCERTU, PROSÍM!

 

Nebudeme-li toho času už na pouti ve Španělsku, očekávejte naši modlitební návštěvu! Milostí Boží vám, satanisti, vyprášíme kožichy modlitbami!

 

pozn. prosím všechny naše čtenáře, aby v žádném případě je nenapadlo dostavit se na tento koncert nebo do blízkosti budouvy v čase konání koncertu, aby se tam modlili. MODLETE SE OD NYNÍ A V ČAS KONCERTU, PROSÍM, ALE Z BEZPEČÍ VAŠEHO DOMOVA! Osobní návštěvu, i když modlitební, byste, vzhledem k údernosti druhé strany, s velkou pravděpodobností nepřežili.

 

MY TAM BUDEME. (To stačí.) Amen

 

 

Petra Bostlová

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/