Pozor na dálniční známky! Budou znamením Satana! Aneb Boj nekončí, až Druhým vítězným příchodem našeho Pána Ježíše Krista


 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@templo.it
Komu:
Datum: 25. 11. 2015
Předmět: Jedeme znesvěcení Česka

 

„AVE SATANAS 666!

Litý boj s Filipou (pozn. se mnou a naší skupinou) nebere konce. Modlíme se černě, aby už odjela na pouť, aby jí došly peníze. Ona je schopná najíst se rohlíků za desetikorunu, je velmi těžké jí zasáhnout. Nic pozemského nepotřebuje, pouze se stále modlí. Z její skupiny jsme odloupli několik oveček. Tvrdé jádro se drží a jejich žehnání je nesnesitelné. V tuto chvíli, kdy nejsou dokončené pyrenejské továrny by se nám hodilo, aby okamžitě odjela.

Kdyby se snad někdy rozhodla přejít k Satanovi, okamžitě jí přijměte, holčička by se nám hodila. Největší exorcisté nám dnes nejlépe slouží, podívejte na bratry české exorcisty.

Na základě neustálého posvěcování vozidel Filipy Božími pečeťmi a svatými obrázky jsme se rozhodli dostat na palubu jejího auta skutečný satanistický žehnací obrázek. Satan ve své genialitě rozhodl, že bude mít Filipa na autě něco tak důležitého, že to tam bude muset být za každou cenu.

Satan rozhodl o změně dálničních známek v Česku po dlouhých 22 letech. Nyní budou mít v logu satanistický trojúhelník a PEKELNÝ KRUH RUDÉHO PEKELNÉHO JÍCNU, budou obsahovat RFID čip a budou neustále hlásit polohu 666 a budou mocně vysílat 666. http://ekonomika.idnes.cz/dalnice-nezdrazuji-ministerstvo-doporucuje-zakoupit-kupony-co-nejdrive-1l7-/ekonomika.aspx?c=A151125_121408_ekonomika_zuk1

Bratr Tock (pozn. ministr dopravy Ťok) se činil, je to chytrý satanista. Také Behemoth bratr hradní 666 kancléř (pozn. Hynek Kmoníček) během výletu katolického lidu na podporu katolického prezidenta Miloše Zemana podstrčil katolickému lidu přepravní autobusy s číslem 666, které je hluboce znesvěcovaly. V příloze pro pobavení záběry z České televize. Nyní budeme obcházet katolický lid a upozorňovat, že Miloš Zeman je satanista a nechá je jezdit v autobusech 666.

Bratr Martinicisu spustil akci protiprezidentské protesty na základě černé žehnací mše v Lánech. Obyvatelstvo Templu Lány se nám rozmnožilo.

Bratr Bába (pozn. Andrej Babiš) má problém katolíci na něho podali trestní oznámení za financování Templu Čapí Hnízdo z evropských peněz http://ekonomika.idnes.cz/trestni-oznameni-na-babisovo-capi-hnizdo-fp1-/ekonomika.aspx?c=A151124_172948_ekonomika_map1

Sestra Kyriskunda pojala oběť Satanovi vlastním dítětem. Za to půjde sedět, to zase bude mít jednou Filipa radost.

http://budejovice.idnes.cz/soud-s-matkou-vrazedkyni-0hg-/budejovice-zpravy.aspx?c=A151125_131942_budejovice-zpravy_epkub

Jedeme dál černý modlitby a jsme stále silnější.

Žehnej vám sám Satan

Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra princezna“

Žehnám Vás křížem našeho Pána Ježíše Krista, paní Karásková
a svolávám na Vás Bič Boží, ve Jménu našeho Pána Ježíše Krista a nořím Vás ze srdce, tisíckrát za sekundu, do Výhně Boží Lásky, Vás a Vaše satanistické spolupracovníky. Amen.
SLÁVA BOHU NA VÝSOSTECH A POKOJ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE
Pán Ježíš vás všechny mocně žehnej
Petra Bostlová
Reklamy