Ďáblovy viry již mezi námi!


Ďáblově epidemii a očkování s čipováním se věnuji již systematicky a nejinak tomu bude i nadále.

Chci vám tímto způsobem průběžně zprostředkovávat aktuální informace, tak, jak ke mně přicházejí.

 

Předchozí můj blog na toto téma zněl:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/10/26/dalsi-aktualni-informace-k-dablove-epidemii-s-cipovanim/

A dřívější:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/22/epidemie-s-ockovanim-o-kterem-mluvi-poselstvi-varovani-je-jiz-na-spadnuti-2/

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/23/dalsi-informace-k-satanisty-pripravovane-epidemii/

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/10/21/dablova-epidemie-jiz-zapocala/

 

 

Čeští satanisti, pod vedením docentky Heleny Illnerové, bývalé šéfky Akademie věd ČR, makají na „efektivizaci“ ďábelské nákazy z plných svých satanistických sil a každodenně „vylepšují“ dábelské účinky tohoto ďáblova viru. Jde o vir, který, dostane-li se do těla člověka, samovolně spustí samovýrobu čipů v těle, neustále se obnovujících a mutujících. Kdo nemá Boží pečeť (s kterou je takový člověk pak vůči těmto virům Boží Milostí imunní), viz návod, jak Pečeť Živého Boha získat, je zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

prakticky takový vir pak nejde z těla vypudit. Tento vir v lidském těle spustí reakci výroby softwearu, kdy se lidské tělo začne měnit prakticky v biopočítač, velmi rychle utěsnující svobodnou vůli člověka, a to až natolik, že vůle přestává být svobodnou.

Ano, takový člověk přestává být zodpovědný sám za sebe a své činy. (S duší a myslí velmi rychle zcela zasaženou a ovládnutou Satanem.)

 

Nemysleme si však, že taková nákaza je otázkou nějaké sci-fi budoucnosti. Naopak. Pilotní projekty nejrůznějších jejích úrovní a mutací jedou naplno, nákaza je již rozšířena mezi obyvatelstvo.

 

Mezi pilotní projekty této megaďábloviny patří také zatím nejúpornější její vývojová větěv, kdy právě tento vir je pevnou a záměrnou součástí výživového doplňku a velmi brzy bude běžně v lékárně k dostání! Pozorně si prohlédněte obal, toto jsou zatím neprodejné vzorky, které již jsou zkoušeny na lidech. Dopady jsou katastrofální!

 

Obrázek obalu přípravku, ve kterém je tento ďábelský vir, měnící lidské tělo v biopočítač, obsažen!

wp_20151112_22_06_54_pro

wp_20151112_22_07_09_pro

Popisek: „Spektrum Gummies, New, imunita s echinaceou, chutné vitamíny a minerály, Multivitamin s echinaceou na posilnenie imunity, výživový doplnok. (pozn. Jedná se o želé s ovocnou příchutí.) Výrobce: WALMARK

Nepredajná vzorka.“

ZATÍM!!!

 

No řekněte, nedali byste se (už tou reklamou na obalu tohoto ďábelského přípravku, zvláště pak v tomto období nastupujících chřipek) nachytat??!!

 

 

Petra Bostlová

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

Reklamy