Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Od Krampuslaufu – zachraň se, kdo můžeš! BOŽÍ MOCÍ


 

O děsivém Krampuslaufu jsem už psala a od účasti na něm důrazně odrazovala!

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/10/12/nejezdete-na-tyto-zajezdy-a-techto-akci-se-neucastnete-nebo-se-stanete-obetmi-satana/

 

A nyní (pokračování) zde:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Děsivý Krampuslauf aneb Německo zachraň se kdo můžeš
Datum: 2015-11-13
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Modleme se za Německo, které bude pod tvrdým náporem satanistů. Už to začalo! Čerti, démoni a avataři mají hlad před Krampuslaufem a požírají batolatům orgány! http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386274-policie-v-bavorsku-nalezla-tela-mrtvych-batolat.html

Německá policie nalezla ve čtvrtek na severu Bavorska v městečku Wallenfels těla mrtvých batolat. Ani po šesti hodinách od nálezu nebyla policie schopna sdělit, ostatky kolika dětí nalezla. Podle listu Berliner Zeitung se hovoří o několika pozůstatcích, portál Frankenpost napsal, že policisté nalezli dvě mrtvoly. Nález nahlásil lékař, který na místě kolem 16.00 zasahoval. Policie následně odhalila ostatky dalších dětí. Příčina smrti oznámena nebyla. Na pátek je naplánována pitva, která by měla objasnit příčiny úmrtí.

Přesto jsou českým občanům nabízeny přímo děsivé zážitky na krampuslauf http://www.ckmaj.cz/index.php/jednodenni-zajezdy/rakousko/advent-a-krampuslauf

http://www.radynacestu.cz/magazin/stovky-certu-rachot-a-nevsedni-podivana-aneb-kdo-se-boji-nesmi-na-krampuslauf/

Ďábelské příšery na dosah

Zabrat si místo v první řadě se ale vyplatí. Masky procházejících čertů, které odsud nejlépe uvidíte, jsou totiž skutečně fascinující. Mnohé z nich jsou vyřezány ze dřeva místními řezbáři a protože výroba jedné takové masky jim může zabrat i desítky hodin ruční práce, není divu, že čertovské kostýmy jsou finančně velmi nákladnou záležitostí. Je proto zvykem, že se dědí z generace na generaci, stejně tak jako se z generace na generaci dědí a urdžuje tradice čertovských běhů. Na masky se upevňují i beraní, mufloní, kozí či jiné rohy, snad aby příšery naháněly ještě větší hrůzu. Na zlobivé děti mají čerti připravený pytel, nůši, anebo za sebou dokonce táhnou vozík, ze kterého mohou šlehat třeba i ohnivé plameny.

Čerta od nepaměti doprovázejí Mikuláš a anděl. Platí to i v Rakousku, ovšem čerti tu drží jasnou převahu. Jsou hluční a rozdovádění a nejen dětem nahánějí strach. O to větší pak mají malí návštěvníci čertovských běhů radost, když strach překonají, natáhnou ruku a anděl je za to odmění sladkou dobrůtkou.

A proč tu vlastně čerti tak řádí? Podle legendy v adventním čase k lidským obydlím scházeli z hor a lesů strašliví pekelníci, aby ztrestali hříšné smrtelníky. Takové návštěvy si oblíbili i lidé, kteří se pod maskou cítili krytí a nebáli se tak veřejně ukázat svoji nespokojenost s čímkoliv. Pod maskami tak začali běhat skupinky výtržníků, u nichž nikdo pořádně nevěděl, odkud se vyloupnou a co provedou. Proto není divu, že byly čertovské běhy jednu dobu i zakázané. Po jejich oficiální obnově přibližně v polovině 20. století došlo k jakési regulaci, ale i tak jsou rakouské čertovské přehlídky dost divoké a „plné nevybité energie“.
Kam za pekelníky

Ta nejdivočejší čertovská setkání z celého Rakouska se odehrávají zejména v Solnohradsku a v Tyrolsku. Do průvodů sem přijíždějí nejen rakouští čerti, ale i jejich „zahraniční kolegové“ zejména z italských nebo německých příhraničních oblastí. Maskované pekelné bytosti se pak po skupinkách předvádějí při průvodu městskými ulicemi a nahánějí hrůzu stovkám přihlížejících diváků.

Jedním z  největších srocení pekelníků je Krampuslauf ve Schladmingu. Do tohoto vyhlášeného centra zimních sportů a lyžařských závodů každoročně přijíždí přibližně tisícovka čertovských příšer, aby si za účasti diváků divoký průvod městem jaksepatří užili. Krampuslauf tak, jak ho známe dnes, se tu poprvé konal v roce 1992.

Další velkolepou čertovskou přehlídkou je Krampuslauf pořádaný v Salzburgu. V Mozartově městě se průvodu každoročně zúčastní i 700 pekelníků a je to právě zdejší čertovský běh, který je považován za jednu z nejvýznamnějších a nejznámějších akcí tohoto druhu.

Směrem k Vídni jako by se čerti uklidňovali a krotili. V Retzu nedaleko moravských hranic, přibližně 15 km od Znojma, už průvody probíhají vcelku pokojně. Menší děti tady budou mít menší strach.

Po celém Rakousku se takových Krampuslaufů koná ještě mnohem víc. Všude jsou fantastickou podívanou a nevšedním zážitkem. Udeří-li mrazy, pak vás při jejich návštěvě jistě zahřeje ďábelsky dobrý svařák. Jako přihlížející diváci ho můžete popíjet bez omezení. To pekelníkům je konzumace alkoholu z bezpečnostních důvodů pro jistotu zakázána. Ale větru, dešti a čertu neporučíš…

Čerti v průvodech jsou nespoutaní, divocí, strach nahánějící, ale i zábavní a v každém případně fascinující. Seberte odvahu a vyražte na setkání s čerty, ďábly a další pekelnou havětí. Nevšední zážitek zaručen!

NEJHORŠÍ JE ŽE LETOŠNÍ KRAMPUSLAUF BUDE ZA ÚČASTI ASI MILIONU SATANISTICKÝCH UPRCHLÍKŮ Z CELÉHO SVĚTA! NASTANE VYHLAZENÍ NĚMECKA?

…“

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: