Otevřený dopis primátorce Prahy, paní Adrianě Krnáčové


Vážená paní primátorko,

moc mě těší, že chřipka je již pryč a Vy máte jak medailku Matky spásy, tak Boží pečeť, dokonce i benediktínskou medailku. Když se mi ozvete (mail: kancelar@sdeo.cz, zednarikekristu@seznam.cz, mobil: 774 088 244), ráda Vám věnuji také (katolickým knězem požehnaný) škapulíř Boží pečetě: http://christogifts.com/en/15-scapulars.

Panna Maria v Poselství Varování nám řekla, že nikdy v minulosti nebyla lidstvu dána tak silná Boží ochrana, jako je právě prostřednictvím Pečetě Živého Boha!

 

Píšete, že máte zájem také o Deviatnik. Jedná se o Deviatnik Ježíše, Krále všeho lidstva. Jak se dělá, je popsáno zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2013/10/06/deviatnik-velika-bozi-ochrana-vymodlete-si-jijej-u-sv-prijimani-prosim/

S radostí Vám mohu sdělit, že jste jeho čerstvá příjemkyně! Čili: již několik dní jej máte. Jedná se, kromě anděla strážného, kterého má každý člověk, nadto o devět ochranných andělů Ježíšova chóru, kteří chrání tělo a duši člověka, který Deviatnik má.

 

S radostí jsme sledovali také pád satanistické koalice na pražském magistrátě. Jen pár dní před tím jsme na popud Ducha Svatého v noční modlitební kampani nořili právě (také) zastupitele pražského magistrátu, podle potřeby buď do Oceánu Božího Milosrdenství nebo do Výhně Boží Lásky (- tak se mají nořit všichni nepřátelé Pána Boha). A za pár dní byla Satanova pražská koalice fuč…:-) Je to velká síla, tohle noření…

 

Modlíme se za to, modlíme se za Vás a Vaše kolegy, modlíme se také za sestavení nové pražské koalice. Pán Ježíš dej, aby již Satan neměl mezi radními místa Amen.

 

Tímto Vás také srdečně zvu k osobní účasti na naší modlitební kampani Ježíš lidstvu, https://petrabostlova.wordpress.com/2015/11/09/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-na-dnes-pondeli-az-nedeli-9-11-15-11-na-umysly-a-ochranu-pannou-marii-za-uplne-a-konecne-zastaveni-tzv-valpurgy-a-rozmetani-vsi-jeji-cinnosti-za-pln/, kterou konáme každý den a jejíž jádro se pak odehrává večer od 20 hodin až do ranních hodin dne následujícího. (Do pěti, podle potřeby do šesti. Modlíme se ve skupině v bytě na Pankráci.) Jistě chápete proč: stavíme se tak modlitebně proti černým satanistickým „mším“ – orgiím. Můžete se tak osobně pomodlit s námi za zdárné vyjednání nové pražské koalice. Tyhle noční modlitební kampaně, to je velká Boží síla…(přidat se dá modlitebně příp. i z domova, v odkazu výše je vysvětleno jak)

 

O co nyní na pražském magistrátě jde, nejspíš již víte. Jedná se o boj o znovuvztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí. Bude-li Mariánský sloup znovu vztyčen, nastane toto, popsáno zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/22/bojujme-modlitebne-za-znovuvztyceni-marianskeho-sloupu-na-staromestskem-namesti-v-praze-vyrazne-tim-pomuzeme-nasemu-narodu/

 

Ze zjevení Panny Marie víme, že Mariánský sloup (nevíme proč, ale) musí být vztyčen ještě letos.

 

PROSÍM, ZASAĎTE SE O ZNOVUVZTYČENÍ MARIÁNSKÉHO SLOUPU NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ a Satan s Antikristem a všemi těmi satanskými Karáskovými bude muset (nejen z Prahy, ale celé naší země) uprchnout!

 

A k tomu Vás a Vaše kolegy žehnej Panna Maria z Dhermi, ve Jménu Otce i Syna i Ducha Svatého Amen.

 

Modlíme se za vás

 

Žehnám Vás křížem našeho Pána Ježíše Krista

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

Reklamy