Satanisti (zase) řeší úniky informací a další Karáskové Satanovy plány a blasfémie


 

 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@templo.it
Komu:
Datum: 9. 11. 2015
Předmět: Madonna 666 zvítězila nad Filipou

 

„AVE SATANAS 666!

mí drazí spolubojovníci a spolubojovnice, satanisti a satanistky, fenomenální úspěch koncertu 666 vejde do dějin mého panování samozřejmě skromného ve srovnání s dílem SATANA BOHA a jeho Božího syna SATANAELA (pozn. Antikrista) SPASITELE. Jemu jsem oddaná a moje královská vláda je samozřejmě plně pořízená SATANISMU!

Filipu (pozn. myslí mě) jsme totálně zmátli, utajili jsme začátek akce, nevšimla si do poslední chvíle (pozn. když myslíte…) a její činnost před O2 Arénou byla trapná, okamžitě jsem přikázala novinářům, aby o ní napsali, je za trapku, nic nedokázala

http://magazin.aktualne.cz/celebrity/madonna-se-prochazi-po-praze-fanouskum-poslala-provokativni/r~189efbee856f11e5a80c0025900fea04/

´Madonna dorazila do Prahy ve čtvrtek večer a svým příznivcům poslala už před koncertem provokativní pozdrav na twitteru. K fotografii sochy Svatého Kříže z Karlova mostu přidala vzkaz „Just like a prayer….in Prague!“

Jedná se o odkaz na název písně s liturgickým textem Just like a prayer, kterou doprovázelo kontroverzní video se sexuálním podtextem.

Aktivisté hrozili návštěvníkům božím soudem

O vystoupení byl velký zájem, proto se bude koncert opakovat v neděli. Na davy lidí vystupující z metra čekali v sobotu nejen překupníci s lístky, ale i trojice náboženských aktivistů s velkými transparenty.

Na nich mimo jiné hrozili, že boží soud se blíží a kromě příznivců Madonny čeká například „vrahy, sportovní fanatiky, huliče trávy, homosexuály nebo líné křesťany“.´

(pozn. o tom jsem už psala: https://petrabostlova.wordpress.com/2015/11/08/zednosatanisti-se-boji-modlitby-a-tak-lzou-jako-vzdycky-aneb-modlili-jsme-se-pred-02-arenou/ )

Konečně jsem jí znemožnila, sebere si uzlíček svých krámů jako je kříž a socha Panny Marie a vypakuje se zpátky do Děčína (pozn. vy sníte, madam), to bude mít sestra sestřička (pozn. satanistka Šárka Zimová Dostálová) radost…

Nechala jsem aktivovat pomocné temply Domažlice a Plzeň, kde probíhají zbytky koncertu 666 soukromými produkcemi. Slibovala jsem vám, že ještě týden po koncertu 666 bude co dělat. Absolutně jsme nemohli dozpívat všechno (pozn. to znamená: LIDI POVRAŽDIT!!!), budeme to zpívat v Domažlicích, Teplicích, Pardubicích a Plzni. Osobně se angažuji a zpívám (pozn. vraždím!) taky duet se sestrou Madonnou.

Satan s vámi

Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra KK“ (pozn. satanistická „královna“)

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@templo.it
Komu:
Datum: 9. 11. 2015
Předmět: Operace MONSTRUM pokračuje

„AVE SATANAS 666!

Odhalili jsme odkud šly úniky (pozn. informací, skrze zednosatanistické oběžníky, které zde zveřejňuji) ještě nemáme konkrétního viníka na centrále, ale najdeme a potrestáme. Posílala jsem různými jmény minulý oběžník a Filipě (pozn. mně) dorazil pod valpurga@templo.it   Udělal to některý satanistický správce sítě ve Vatikánu, který drží naši templovou komunikační síť. Teď už vím, že Filipa je spojená nikoli s našimi českými satanisty ale s krysou ve Vatikánu. Satan dobře poradil!

(pozn. koukám, paní Karásková, že zřejmě čipy, kterými jste ověnčená, mohou mít za následek zkrácenou Vaši paměť. Vzpomínáte, když jsem dostávala zednosatanistické oběžníky, ještě za Schwarzenberga a jeho pokračovatele? Taky jste tehdy zjišťovali, a zjišťovali, pátrali a pátrali, „kdo“ mi to posílá. A já vám tehdy neustále opakovala: zednosatanistické oběžníky dostávám přímo zásahem z Nebes, naší Nebeskou Rodinou, protože jen Ona stojí nade vším! Pro Ni nic není skrytého a nemá žádná, žádná omezení! HALELUJAH! Z čeho usuzujete, že nyní by to snad mělo být jinak? Jste zkrátka nepoučitelná)

Najaly jsme všechny evropské armády na výstavbu gigantické podzemní továrny ve Španělsku (pozn. na výrobu mořského démona) a ještě jsem se rozhodla na Satanovu radu ztížit Filipě cestu do Španělska jeho rozdělením a občanskou válkou http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/385853-katalansky-parlament-schvalil-plan-odtrzeni-od-spanelska.html

Barcelona je na cestě a oddělením Katalánska se tam Filipa prostě nedostane. Makáme na tom stejně jako na Rumunsku, kde jsem začala v Transylvánii budovat kopii továrny. Sice riskujeme cestu přes Dunaj, ale Filipa se prostě nerozčtvrtí, nemůže být všude. Navíc je teď hlavní vyhnat jí z Prahy, protože na okraji Prahy budujeme třetí továrnu. Výroba ve všech třech začne někdy v březnu 2016 a nebudu oběžníkem prozrazovat která továrna nakonec dostane nejvíc materiálu…(pozn. lidských obětí!) Budeme čekat, kam se pohne Filipa a hned ho pošleme někam kde zase není.

Zatím nám modlitebně zatápí v Praze, jenom SATAN nás drží na nohou, vidíte jeho sílu.

Milujte ho SATANA!

Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra KK“ (pozn. satanistická „královna)

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@templo.it
Komu:
Datum: 9. 11. 2015
Předmět: Sobotní černá mše v TTTP

AVE SATANAS 666!

Svolávám slet čarodějnic, démonů a přípravu Krampuslaufu Europa 2015 na černou mši… tentokrát v Templu Těšnovský Tunel Praha (TTTP). Rozměrově menší templ nám vystačí a budeme tam mít absolutní klid bez Filipy neustále projíždějící se svými hlídkami MTB. (pozn. megatemplem Tunel Blanka)

http://www.novinky.cz/domaci/385812-instalace-zabezpeceni-uzavre-tesnovsky-tunel.html

Už jsem to nechala vyřešit. Chodit dovnitř se bude kanalizací a při klepání na dveře Templu prosím zahoukejte

Modleme se k Satanu

Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra KK“ (pozn. satanistická „královna“)

AVE AVE AVE MARIA AVE AVE AVE MARIA
SLÁVA A ČEST BUDIŽ NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ TROJICI VĚČNĚ!
Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista
a satanisty v čele s Janou Karáskovou nořím do Výhně Boží Lásky…
Petra Bostlová
Modleme se
Reklamy