Satanistka Madonna je v Praze už od čtvrtka! Modleme se, prosím!


Ze zednosatanistického oběžníku:

———- Původní zpráva ———-
Od: valpurga@templo.it
Komu:
Datum: 7. 11. 2015
Předmět: OFICIÁLNÍ POZVÁNKA NA KRÁLOVSKOU HOSTINU

 

„AVE SATANAS 666!

moji drazí spolubojovníci a spolubojovnice, satanisti, satanistky dovoluji si vám oznámit přijetí královského řádového jména Valpurga z Krankenbergu. Jméno nosila ve středověku vyhlášená žhářka, kuplířka, čarodějnice, vědma a travička Valpurga, která sídlila v satanistické pevnosti Krankenberg, kde se věnovala cele mordu a věštění a všelijak urážela Ježíše, než byla proradně upálena na hranici.

Její smrt pomstím na Ježíšovi. Na oslavu přijetí jména a hlavně k nohám SATANA BOHA a SATANAELA (pozn. Antikrista) SPASITELE  jsme se sestrou Madonnou 666 připravily mega koncert 666 https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=-2147483230

Představujeme vám na odkazu podobu nového katolického kříže přijatého černými biskupy na sletu čarodějnic ve Vatikánu. Je krásný s havlovským srdíčkem proč asi milujeme srdce jako indiáni v jižní Americe. (pozn. Protože je jí!!!)

Sestra Madonna využila svého obrovského věhlasu a slávy, aby přivezla plných 13 autobusů a 33 kamionů 666. (pozn. obětí Satanovi!)

http://www.lidovky.cz/prazske-koncerty-madonny-se-blizi-jeji-show-do-prahy-priveze-46-kamionu-a-autobusu-gii-/kultura.aspx?c=A151104_180420_ln_kultura_ELE

http://www.rozhlas.cz/zpravy/hudba/_zprava/do-prahy-dorazil-konvoj-temer-50-vozidel-privezl-show-madonny–1551819

Chtěla bych vás ujistit, že Filipa (pozn. já) již balí kufry a odjíždí z Prahy (pzn. NA TO ZAPOMEŇTE, PANÍ. Odjedeme na pouť do Španělska a dál, až nám Panna Maria dá povel), jakmile jí dostaneme do Španělska, bude Praha naše. (pozn. „vaše“ Praha zatopená…)

Protože se sobotní černá mše … prostě nedá vzhledem k počtu autobusů (pozn. obětí!) stihnout, rozhodla jsem o mimořádné nedělní černé mši … a Satan ji schválil, je plně požehnaná SATANEM BOHEM a budeme společně slavit mnoho dní poté. (pozn. neboli: mučit a vraždit oběti a je jíst!)

Neflákáme se neustále se něco satanovského děje představte si …(pozn. uráží Pannu Marii) Marie jim otevřela dveře autobusu a všichni včas utekli! (pozn. HALELUJAH!AVE MARIA!) http://www.metro.cz/v-letnanech-shorel-autobus-nakupniho-centra-vezl-21-osob-pricina-se-zjistuje-17n-/co-se-deje.aspx?c=A151106_211918_co-se-deje_lupo

V posledních dnech obcházím katolíky a představuji se jako Marie, sestra Božího milosrdenství a prosím je, aby nepřispívali Filipě na modlitební činnost a mám veliký úspěch. Mluvím plynně anglicky.

Valpurga z Krankenbergu (pozn. Jana Karásková)
sestra KK (pozn. satanistická „královna“) „
NOŘÍM VÁS DO VÝHNĚ BOŽÍ LÁSKY, PANÍ KARÁSKOVÁ „VALPURGO“, MADONNO A SPOLUPRACOVNÍCI…
Modleme se, prosím a všechny odrazujme od toho Satanova koncertu Madonny…Který se koná v sobotu i v neděli! Satanisti připravili těm lidem hrůzná jatka!
Pán Ježíš vás všechny žehnej
SLÁVA A CHVÁLA BUDIŽ HOSPODINU JEDINÉMU!
Petra Bostlová