Přichází čas, kdy pouze voda z pramenů Panny Marie bude k pití…


Začnu sms, kterou jsem 12.10.2015, v 16.03, obdržela od Magdy, mé spolupracovnice:

„Chvála Kristu+ Jsme na místě, buduje se tady (pozn. ve Čtyřkolech) továrna, kde se všechna voda ze Želivky ´obohatí´ nějakou chemickou a zároveň okultní látkou K a tak se voda přemění na templovou vodu – k zásobování celé Prahy.“

 

Ano. A postupně, velmi rychle, tyto satanské ´úpravy´ pitné vody na satanistickou templovou vodu mrtvou se budou dít po celé (nejen) naší zemi.

 

Víme od Ducha Svatého ze zjevení, že nastane doba, kdy pouze voda Panny Marie z Jejích pramenů a studánek bude jedinou vodou, která bude k pití. Všechna ostatní bude satanisty otrávená. 

 

Nezanedbávejme tak naši péči o prameny Panny Marie a naše modlitby za ně!

 

Jak víte, poutí a modlitbou se takto, Milostí Boží, staráme o pramen Panny Marie v Lysolajích. Jestli se lidé nevzpamatují a nezačnou se starat i o další prameny Panny Marie, je možné, že právě tento pramen bude jediným zdrojem pitné vody pro celou Prahu! A pro celou naši zemi platí to samé.

 

 

A nyní vás informuji o aktuálním stavu zásobované pitné vody: v Praze a ostatních českých a moravských městech je aktuální situace smíšená: někde z kohoutků ještě teče pitná voda, jinde už jen ta templová, satanistická, otrávená, mrtvá.

 

Rozhodně tam, kde se zrovna nacházíme, já a můj tým, během velmi krátké doby se satanisti postarají, aby z našeho kohoutku tekla voda už jen ta templová, mrtvá. Která se pít nesmí! Může se zatím použít jen jako voda užitková, to znamená: k úklidu, mytí nádobí, sprchování apod., k pití a vaření se používat nesmí. (Tzn. vnitřně.) Vodu k pití a vaření si již teď tak opatřujeme u pramenů Panny Marie v Lysolajích.

A vám všem, jistě vám soustředěným kolem nás (zvláště těm, kteří jste se mnou v kontaktu), již nyní doporučuji to samé (- pokud doma nemáte vlastní studnu, kterou si však hned opatřete katolickým knězem požehnanou Boží pečetí, kterou, k ochraně její vody, na studnu připevněte.)

 

Nyní vám poradím osvědčený test, kterým bezpečně poznáte, jaká voda vám teče z kohoutku. Zda se dá ještě pít nebo vám satanisti posílají do vodovodního potrubí už jen vodu templovou, mrtvou. Kupte si v obchodě puget čerstvých (nejlépe) růží a doma je dejte do vázy s vodou, která vám teče z kohoutku (pozn. Do vody nic nepřidávejte, ani žádné hnojivo pro řezané kytky, ani sůl či cokoli jiného) – a bedlivě pozorujte. Jestli vám hned během prvního dne či do druhého dne růže zvadnou či výrazně rychle povadnou, to v závislosti na stupni otrávenosti vody, budete vědět bezpečně, že patříte mezi ty z nás, kterým z kohoutku teče otrávená templová voda, kterou již nelze pít. Pak se i podle toho zařiďte, viz mé rady výše.

 

/pozn. Otrávenou templovou vodu, jestli vám teče doma z kohoutku, můžete pomocně rozeznat také tak, že po sprchování vás zanedlouho začne svědit celé tělo, ne hned, ale po chvíli. Zvláště u takových lidí je to markantní, kteří na svědivost pokožky těla nikdy netrpěli. Svědivost se děje podle závislosti na množství modliteb, zvláště těch ochranných, to znamená: sprchujete-li se hned ráno, ještě než se pomodlíte, svědění si rozhodně nemůžete nevšimnout, protože je úporné. To ubývá v závislosti na vaší promodlenosti, to znamená, než jdete do sprchy a pomodlil-li jste se již hodně modliteb, svědění po sprchování se umenšuje. POZOR! Ne však, úměrně, negativní účinky této otrávené vody! To znamená: řeknete-li si: já se modlím hodně, proto budu pít i tuto vodu a nic se mi nestane, v takovém případě se velmi, velmi mýlíte. Tato templová mrtvá voda ničí tělo i duši. Každému./

 

 

 

PŘEJI NÁM VŠEM DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ ZDRAVÝCH PRAMENŮ A STUDÁNEK PANNY MARIE

 

AVE MARIA!

 

 

 

Petra Bostlová