Modlitební kampaň každou sobotu začínáme společně v Lysolajích! Tak, jak chce Panna Maria.


Modlitební kampaň každou sobotu začínáme společně v Lysolajích!

Tak, jak chce Panna Maria.

2015-09-15 18.28.21

Naši milí čtenáři, modlitebníci a poutníci,

 

jak víte, od září 2015 sobotní modlitební kampaně začínáme společně u Panny Marie v Lysolajích:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/24/modlitebni-kampan-kazdou-sobotu-budeme-spolecne-zacinat-v-lysolajich-tak-jak-chce-panna-maria/

Připomínám: Všichni jste srdečně zváni!

 

Tento přemilý úkol – začínat sobotní modlitební kampaně u kapličky Panny Marie v Lysolajích – jsme od Panny Marie přijali při zjevení Panny Marie v září.

Od té doby tak velmi rádi činíme.

 

/Jak víte, do té doby jsme se v Lysolajích u Panny Marie scházeli ke společným modlitbám každou první sobotu v měsíci a pokud možno na každý mariánský svátek, kdykoli. Nyní nově, pokud zrovna nebudeme na pouti mimo ČR, tak máme možnost se s vámi setkávat každou sobotu./

 

Máme se zde scházet v co nejhojnějším počtu, žádala nás Panna Maria ve zjevení.

 

Tímto chci však vyhlásit jednu změnu: Vzhledem k tomu, že počet našeho týmu roste a proto, že noční modlitební kampaně vedeme do pozdních ranních hodin, není tak reálné scházet se v sobotu v Lysolajích již ve 12 hodin. Od této soboty, tedy od zítřka, 31.října 2015, se budeme k modlitebním kampaním v Lysolajích u kapličky Panny Marie pravidelně setkávat od 14 hodin. (Tedy v čas, na který jste dříve byli zvyklí.)

 

Autobus nám jede ze stanice metra Dejvická, bus č. 355, ve 13.25 hodin a č. 160 ve 13.58. (Vystoupí se na autobusové zastávce: Lysolaje a jde se pěšky cca 300 metrů, po chodníčku dolů do parku.)

 

Těšíme se na vás! 🙂

 

Petra Bostlová, Magda, Jana, Jura, Honzík a přátelé

 

 

p.s….A samozřejmě: prázdné láhve s sebou – to na zázračnou vodičku Panny Marie! 🙂

 

Panna Maria vás všechny žehnej

2015-09-15 18.30.29

Reklamy