NIKDO NENÍ SILNĚJŠÍ NEŽ NAŠE MILOVANÁ NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ TROJICE! HALELUJAH!


 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: pragamystica@templo.it
Komu:
Datum: 23. 10. 2015
Předmět: ALARM! Satanisti na své bojové pozice

 

 „AVE SATANAS 666

Zklamali jste dnes samotného Satana! Nedokázali jste dnes vůbec nic. Nedokázali jste zastavit Filipu (pozn. mě) a její tým. Neodvolali jste sestru Krndu (pozn. A. Krnáčovou) za její zradu Satana k Ježíšovi, naopak došlo k odvolání našich satanistických bratrů a sester včetně Stropenmeistera 666.

 

Filipa dnes rozjela mohutnou kampaň. Byla úspěšná ve všech krajích, schválně zasáhla jižní Čechy, střední Čechy a Prahu. Nedokázali jste jí zastavit. Kdybych jim nepoztrácela věci, víte, kolik by ještě stihli napáchat škod?

 

Sestra Krnda přežila. kde jste byli, kde jste spali, když se odvolávala sestra Krnda z čela Prahy? Namísto toho jsme přišli o bratra Stropenmeistera a všechny naše lidi. Co budeme teď dělat? Ti, c zůstali uvěřili v Krista, je to hrozné, opakujete stejné chyby jako obedience v roce 2013, kdy jste dopustili pád naší 666 vlády a bezvládí v čele s Ježíšem! http://praha.idnes.cz/prazsti-zastupitele-odvolali-stropnickeho-a-dalsi-tri-radni-p5r-/praha-zpravy.aspx?c=A151023_014612_praha-zpravy_jj

 

Filipa má důvěru oveček, copak nechápete že silná Filipa znamená silný Ježíš! To přece nechceme?

 

Musíte mít v sobě víc Satana. Nebojte se, Ježíše porazíme kdykoli se nám zlíbí. I přes dnešní neúspěchy. Dnes o půlnoci jsme zahájili obrovskou černou mši, která probíhá pátek, sobota, neděle a naváže na ní Satanův týden. Cokoli Filipa chce, dejte jí to, ať vypadne na dovolenou někam na pouť do … (pozn. následuje vulgárnost), abychom už měli klid na práci.

 

Johana, sestra velitelka“ (pozn. satanistka Jana Karásková)

 

 

HALELUJAH! HALELUJAH! HALELUJAH!

 

DÍKY, PANE

 

 

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: ODHALENÍ! Obedience nařídila ukrytí oběžníků na 666 serveru Okoun! Spolupráce s Dukou?
Datum: 2015-10-23
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>
„Důkaz zde: http://www.okoun.cz/boards/gavarit_ezis_ii_-__tentokrat_usty_sestry_magdy,_v_rezii_petry_bostlove

Petro,

pozor! Satanisté pro neustálé úniky oběžníků přesunuli svou aktivitu na satanistický server Okoun hájící zájmy ďábla. Bratr satanista Guyver nařídil dnešní nocí: Obedience je zde:
http://www.okoun.cz/boards/petra_bostlova_internal
Ovšem, pro vstup platí tvrdé podmínky. Musíš se zříci svého jména, ikonky i textíku a přijmout jméno řádové, které ti přiděli velmistr, bratr Illuminus.

Vše nařídil na satanistické obětovací stránce, kde řeší jak jednat s Petrou Bostlovou a se zájmy Ježíše Krista, našeho Spasitele.

Důkaz zde: http://www.okoun.cz/boards/gavarit_ezis_ii_-__tentokrat_usty_sestry_magdy,_v_rezii_petry_bostlove

Satanisté se na serveru dokonce přiznali k neustálému dělovému ostřelování pulzními děly na modlitební skupinu paní Petry Bostlové zde:  Bostlivá na svém blogu udává hodiny, kdy se ta její parta modlí, dokonce i s tím časovým posunem. Takže bratr Břežan 666 a bratr Boučník 666 v tu dobu vždycky zamíří mocně znesvěcující paprsek toho svého mocně znesvěcujícího laseru, zvaného Muromec 666, na mraky. Buď je rozeženou úplně, nebo, pokud už zaprší, padá neškodná dešťovka. A to jedou zatím ve zkušebním provozu, tak asi na jednu desetinu. Kdyby rozkrůtili Muromca 666 na plný výkon, způsobí Smrtonosné Satanské Všeničící 666 Megaslejvaro (kódové označení SSV666M).

Už chápete, že vše, co píše Petra Bostlová je trnem v SATANISTICKÉM OKU NAD PRAHOU!!!

Satanisté se na Okounu dokonce přiznali ke spolupráci s Dukou, hlavou české církve, který jim posvětil 666 laserové dělo! Oficiálně! Chválí se tím: Místo deště svěcené vody by teď mohla paní Bostlová použít nejvýkonnější český požehnaný laser: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/obrazem-nejdrazsi-vedecke-centrum-ceska-otevrelo-dalsi-cast/r~0063dcfc768811e58c710025900fea04/r~8ee086da768611e5a80c0025900fea04/

Kdo nevěří at se podívá na fotku kde je kardinál žehnající dělu a příslušný popisek!

Jsou zde i nechutnosti o užívání lidské kůže na obleky: Pěkná! Tyhle kabátce z kůže novorozeňat nosí stejně jenom frikulíni a snobové. Potom končí na oddělení popálenin a poleptanin, jo, za blbost se platí!

SATANISTŮM TEČE DO BOT DOSLOVA SVĚCENÁ VODA! NEJSOU SCHOPNI ZASTAVIT PETRU BOSTLOVOU.

HOSPODIN VÍTĚZÍ NAD SATANEM!

Důkaz zde: http://www.okoun.cz/boards/gavarit_ezis_ii_-__tentokrat_usty_sestry_magdy,_v_rezii_petry_bostlove

…“
NIKDO NENÍ SILNĚJŠÍ NEŽ NAŠE MILOVANÁ NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ TROJICE! OTEC, SYN A DUCH SVATÝ! AMEN
HALELUJAH!
Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista
Neustávejme se modlit
Petra Bostlová
Reklamy