ALARM! ÚČASTNÍCI EUCHARISTICKÉHO KONGRESU V BRNĚ V KARDINÁLÍM OHROŽENÍ! MODLEME SE, PROSÍM!


Mám nejčerstvější zprávy, že z Prahy do Brna odjel Antikrist se satanisty, na EUCHARISTICKÝ KONGRES!, aby účastníky Eucharistického kongresu, který je, „mimochodem“, celý zednářský (!) , obětoval Satanovi!

Křesťanů se kupř. zúčastnilo dnešní mše na Náměstí Svobody celkem 25 tisíc, všichni (nejen) tito lidé jsou nyní v kardinálním ohrožení!

http://www.novinky.cz/domaci/383727-centrum-brna-pri-msi-zaplnilo-25-tisic-vericich.html

 

Mezi zednosatanisty právě koluje oběžník s výzvou, aby se okamžitě dostavili všichni do Brna a nezapomněli si vzít nože!

 

Křesťany, kteří přijeli na kongres z celé republiky, mají ubytovat přímo v zednosatanistických templech a v noci na zednosatanistické černé mši je chtějí masově obětovat Satanovi!

 

 

MOC SE MODLEME, jsou v kardinálním ohrožení, účastníci se znečistili na všech akcích, pořádaných v rámci této zednosatanistické habaďůry, ZVLÁŠTĚ NA DNEŠNÍ DOPOLEDNÍ MŠI NA NÁMĚSTÍ V CENTRU BRNA . DOSTALI ČERNÁ POŽEHNÁNÍ!!!

 

 

MODLEME SE JAK O ZÁVOD

 

A k tomu nám žehnej Bůh Otec i Syn i Duch svatý Amen.

 

Panno Maria, prosím, přikryj všechny, kteří tam jsou v nebezpečí, svým svatým pláštěm ochrany Amen.

 

Děkujeme

 

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/10/12/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-na-dnes-pondeli-az-nedeli-12-10-18-10-na-umysly-a-ochranu-pannou-marii-za-naproste-ztroskotani-vsech-dabelskych-planu-zasvetit-nasi-zemi-satanovi-ant/

 

Reklamy