Nyní na podzim příjdou povodně. Připravme se


Zmínila jsem tento fakt, že letos na podzim příjdou v naší zemi velké povodně, již dříve. Je však možné, že tato informace mohla zapadnout v množství informací, které zveřejňuji. Proto tuto zprávu zveřejňuji znovu.

 

Vzhledem k tomu, že již máme polovinu října, je možné čekat deště každým dnem. Panna Maria ve zjevení už letos na jaře nám řekla, že letos na podzim příjdou povodně (od Panny Marie to také víme) a dokonce ve vizi vizionáři ukázala rozsah povodní, tak, jak zaplaví Česko.

 

(pozn. Je tak třeba se zásobit potravinami a dalšími nezbytnostmi, protože na nějakou dobu bude logicky přerušeno zásobování.)

 

V žádném případě však nezoufejme. Rozsah hříchu v naší zemi je v současnosti opravdu enormní a právě přicházející povodně budou jedním z prostředků Hospodina, jak hřích v naší zemi významně potlačit.

 

Ptáte se – jak? Docela „jednoduše“. Povodně jako první totiž zaplaví podzemní satanistické temply a satanisti tak nebudou mít kam schovat své ďábloviny a ukrýt před zraky veřejnosti své odporné činy. Zkrátka jim bude takto sebráno jejich zásadní zázemí. Budou v chaosu poletovat sem a tam a tak jim často ani nezbude čas na jejich pikle a zlé činy.

 

A další velmi zásadní aspekt: Mnoho lidí příjde o své domovy a všichni budeme čelit těžkým chvílím a zkouškám. Modleme se, aby právě v té době se lidé začali ptát po skutečných zásadnostech jejich života, to jest: jak jsme na tom ve svém vztahu k Pánu Bohu a přestali se tak konečně starat, kde jakou mají zrovna slevu nebo kam se jít večer bavit.

 

Modleme se za obrácení národa

 

 

Petra Bostlová

Reklamy