MODLEME SE OSTOŠEST! NEBO TUTO SOBOTU PŘÍJDE NA NAŠI ZEM NAPROSTÁ ZKÁZA!


 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: hilton@templo.it
Komu:
Datum: 7. 10. 2015
Předmět: Zastavme Tridentské mše v Česku

 

„AVE SATANAS 666!

Drtíme české katolické síly hromadnými černomodlitebními kampaněmi z MTH (pozn. z megatemplu Hilton v Praze). Navíc zítra slavíme narozeniny černého biskupa Abraxase. Tajemství naší síly spočívá v úspěšném zastavení tridentských mší na území České republiky. Satan nemůže zasvětit ČR, pokud se zde budou stále konat ohyzdné tridenské mše. Benedikt XVI. svým motu proprio Summorum pontificum zavedl užívání tridentské mše podle její poslední edice obsažené v misálu z roku 1962 jako tzv. mimořádnou, resp. starší formu (forma extraordinaria, usus antiquior) římského ritu, František už brzy Trident nadobro zakáže, nic nenapáchalo tolik škody jako Trident! Je třeba vrátit stav před Benedikta, kdy musel Trident povolovat světící biskup. Tak alespoň poznáme loajalitu černých biskupů. Mohu-li hovořit za české černé biskupy, jsou zajedno v podpoře Satana.

Problém nám začali dělat lefebvristé! Ten jejich Bernard Fellay biskup co věrně slouží Panně Marii. Na biskupa jej vysvětil zakladatel tohoto hnutí, mons. Marcel Lefebvre v Econe 30. června 1988. Spolu s ním byli takto vysvěceni další tři biskupové. Protože bylo biskupské svěcení uděleno bez souhlasu a přes varování Svatého stolce, Kongregace pro biskupy prohlásila, že světitel i svěcení se svým činem dopustili schismatu a upadli do „exkomunikace latae sententiae“. Toto potvrdil ve svém motu proprio Ecclesia Dei i papež Jan Pavel II.. Papež Benedikt XVI. v lednu 2009 vyhověl Fellayově žádosti a exkomunikaci z něj i dalších postižených biskupů sňal.[1] Členové Bratrstva ale stále v Církvi nemohou a nezastávají žádné funkce a služby. Je pouze zrušena exkomunikace jejich neprávoplatně vysvěcených biskupů, suspenze (zákaz výkonu kněžského i biskupského povolání) kněží Bratrstva doposud trvá. Nám jde nyní o likvidaci hnutí, protože je zárodkem úsilí Panny Marie, aby byli svěceni kněží po Satanově nástupu ve Vatikánu. Takže by vznikla skutečná katolická církev a to nemůžeme dopustit v dobách Satanovy vlády.

Máme informaci, že v Cechách se chystá tajné svěcení kněží, kteří nesouhlasí s Františkem, nedovolme to. Jedeme na to černý modlitby. Nezapomeňte že v sobotu (pozn. 10.října 2015) vrcholí zasvěcení (pozn. naší země knížatům temnot!) a bude dokončeno. Pak sem pozveme satanisty z celého světa  a bude se týden hodovat u prohýbajících se stolů plných tataráčků a dalších pochutin (pozn. z lidských obětí Satanovi!!!).

Lucifer vás mocně znesvěcuj

Vogast, bratr diákon“

 

 

 

ŽEHNÁM VÁS VŠECHNY KŘÍŽEM NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA

 

 

MODLEME SE OSTOŠEST!

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/10/05/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-na-dnes-pondeli-az-nedeli-5-10-11-10-na-umysly-a-ochranu-pannou-marii-za-ztroskotani-vsech-dabelskych-planu-zasvetit-nasi-zemi-knizatum-temnot-za-zac/

 

 

Petra Bostlová

Reklamy