Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Ministr financí, aspirujcí na příštího prezidenta, satanista.


——– Původní zpráva ——–

Předmět: Bomba! Je Babiš satanista?
Datum: 2015-09-26
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Před několika lety paní Petra Bostlová přinesla fotografii Karla Janečka s čertovskými rohy. Karel Janeček je podporovatelem Andreje Babiše. Letos se podařilo Andreji Babišovi comingout a vyfotil se s rohy v Dubrovníku právě v době, kdy tam byla mise paní Petry Bostlové. Dohlížel tam snad na české křesťany pronásledující Antikrista?

CMd326jUwAAaGpg

 

 

Má poznámka: Ano, jistěže je Andrej Babiš satanista (přinesla jsem zprávu již před dvěma roky.) Je vysoko v satanistické hierarchii, pod zednosatanistickým jménem Bába.

 

Petra Bostlová

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: