Antikrist v Praze, Boží Ruka zasahuje, RFID ČIPOVÁNÍ LIDÍ!! ODMÍTNĚTE TO!, Satan v Bruselu, Satan v Praze

DALŠÍ INFORMACE K SATANISTY PŘIPRAVOVANÉ EPIDEMII!


Včera jsem přinesla velmi závažné informace:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/22/epidemie-s-ockovanim-o-kterem-mluvi-poselstvi-varovani-je-jiz-na-spadnuti-2/

 

A dnes už mám další informace (nejen) k tomuto tématu:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Operace Influenza
Datum: 2015-09-22
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

„Petro,

satanisti chystají operaci chřipka s živými čipy šířenými virem. Postup je jednoduchý pomocí parfémů s obsahem chřipkového viru se společnice 666 rozutečou po celém světě a postupně se budou sprejovat na veřejnosti. Když se vedle vás postaví hezky oblečená mladá sexy žena, utíkejte na sto honů a setkání s ní zapijte okamžitě exorcizovanou vodou nebo špetkou exorcizované soli. Ověřeno u satanistů.

Chřipka pronikne do těla a namísto, aby se vyvinula v hnisavý zánět, uzpůsobí vaše vlastní buňky do podoby biopočítače, nejvíce požírá mozkové buňky. A začne vás řídit Satan. Pozor, bude to velmi rychlé, jsme na prahu Apokalypsy ze Zjevení Jana.

Těm, kdo přečkají bez viru 666, bude nabídnuta vakcína, takže čip stejně dostanou. Jediným řešením je začít budovat zemljanky pod vlastními domy, kam si nanosíte potraviny, dřevo na otop a vodu na tři měsíce, kdy nebude světlo. Bude hrozná zima a satanisti, jejich stroje a démoni budou chodit po domech a požírat lidské bytosti zaživa!

Proto umístěte do každého rohu zemljanky kropenku se svěcenou vodou (až bude -50 stupňů, musíte kropenku naplnit vysoce slanou vodou, aby nezamrzla) a před vchod do zemljanky umístěte sošku Panny Marie politou lurdskou vodou z Lurd, Albánie nebo Lysolají. Panna Marie potvrdila tyto tři lokality v osobním vidění.

Šiřte dál.

…“

 

 

Je to o tom, co neustále opakuji: NESMÍME SE NECHAT OČKOVAT! A jak jsem psala v blogu výše:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/22/epidemie-s-ockovanim-o-kterem-mluvi-poselstvi-varovani-je-jiz-na-spadnuti-2/

kdo přijal Boží pečeť, ten je proti této epidemii imunní.

 

 

To, o čem se píše ve 3. a 4. odstavci, týká se posledních dní, posledního času. Na ty jsem už také zveřejnila, jak se máme připravit:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/02/17/preparations-and-remedies-priprava-a-prostredky-na-konec-casu-ulozte-si-vytisknete-a-sirte-sirte-sirte/

 

Jak víme, zásoby máme mít jak na Varování (pozn. cca 3 týdny nebude nic fungovat), tak na dobu, kdy už se nebude moci nic kupovat a prodávat bez čipu. KTERÝ SI NIKDY NESMÍME NECHAT DÁT!

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

 

 

Pán Ježíš vás žehnej, ochraňuj a veď

 

Petra Bostlová

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: