Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Satanisti přesunují své síly částečně z Rumunska do Granady. Ze zednosatanistického oběžníku:


Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: satanic.reconquista@templo.it
Komu:
Datum: 8. 9. 2015
Předmět: Operace Cabo de Gata

 

„AVE SATANAS LUCIFERIÁNI!

Satan je náš mocný král králů a Všehomíra. Ve své neonečné moudrosti přesunul příchod mořského démona z Rumunska do Španělska. Rumunsko zůstává v zálozea bude v něm probíhat část genetického vývoje nového mořského démona.

V satanistických departementech Granada, Sierra Leone, Cabo de Gata a Las Salinas xdisponujeme sklaními městy ke všemu odhodlaných satanistů, kterých zde žije téměř 1 milion. Jsme naprosto neporazitelní v těchto místech. Žádná živá duše se neodváží sem vkročit. Dokonce ani kostely si nemohou být jisty, naprosto otevřeně přesvěcujeme katolické kostely na satanistické a hluboce vyznáváme našeho papeže Františka, který navštěvuje naši komunitu během sabatů. 

Chceme ty nejlepší odborníky na bezpečnost a proto jsme se rozholi, že genetickým výzkumem pověříme sestru profesorku (pozn. zatím nevím, kdo je), náborem stráží a oběťmi vonných tyčinek (pozn. rituálními oběťmi Satanu hlavně dětí upálením!!!) sestru sestřičku (pozn. satanistku Šárku Zimovou Dostálovou), bezepčnostním velením sestru doktorku (pozn. satanistku Janu Karáskovou) a generálem satanistického tábora bude bratr Lesní Muž (pozn. Petr Mlčoch). Mapa zde právě vydána vaší obediencí  http://cestovani.idnes.cz/spanelsko-more-podzim-062-/kolem-sveta.aspx?c=A150903_215200_kolem-sveta_skr

SATAN VÁS VŠECHNY MOCNĚ ZNESVĚCUJ, OHROŽUJ A OVLÁDEJ!

V Satanu Jago de Matamores Satanic Warrior, 666. combatimente“

 

 Od satanistky Jany Karáskové:

 

Dne 2015-09-05 …, doktorka@templo.it napsal:

„Heil Satanas bratři a sestry v Satanu,

víte, že došlo k prozrazení naší operace v Rumunsku. Musíme hledat alternativní plány. V tomto směru se dnes na černé mši svaté vyjádřil také Satanael (pozn. Antikrist) a spolu s ním jeho pekelný otec, sám náš nekonečný Stvořitel Všehomíra Satan.

Budeme muset přeusnout naše aktivity do jiné země. Dunajské mosty jsou rizikové, protože při představě, že ty dvě katolické čarodějnice (pozn. myslí mě a moji spolupracovnici Magdu)  se postaví na most a začnou sypat (pozn. exorcizovanou) sůl do Dunaje (pozn. což rádi děláme) by mohli poškodit mořského démona.

Jsme stále mimořádně silní v Praze a svou pozici udržíme. Katolickým čarodějnicím jsme přes varovací stránky rozbili jejich skupinu, postavili jsme proti nim faráře, uvedli všechny ve veliký omyl a všelijak zlomyslně jsme je postavili proti sobě, že dnes Filipě (pozn. mně) nikdo nevěří. Zůstala úplně sama a díky tomu ztratila svou předchozí modlitební sílu, protože obrovské zástupy modlících katolíků se přestaly modlit a to umožňuje Satanaelovi (pozn.Antikristu) v poklidu setrvávat v Praze na Pražském hradě a vládnout, aniž by ho vyrušovaly katolické modlitby.

Satanael (pozn. Antikrist) určil lokalitu a brzy nám ji vyjeví v oficiálním oběžníku (pozn. viz nahoře) na http://www.idnes.cz Přijde to opět jako článek a dostanete podrobnou mapu, kde se máte hlásit, dokonce vám ukážeme také nejsvětější katedrálu satanismu v nejkatoličtější zemi Světa. To my dnes přebíráme vládu nad tou zemí namísto Panny Marie. Zatím neprozradím. (pozn. právě se stalo, viz výše, paní Karásková)

Lucifer vás mocně veď

Jana (pozn. Karásková), velitelka Templu“

Panna Maria nám říkala, že je před námi Veliká cesta…A jak vidno, Rumunskem zřejmě končit nebude…

SLÁVA NA VÝSOSTECH BOHU A NA ZEMI POKOJ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE

Petra Bostlová

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: