JEDNA SUPERAKTUÁLNÍ! HALELUJAH!


jedna superaktuální…

 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: EUROPA 666 <europa@templo.it>
Komu:
Datum: 15. 6. 2015
Předmět: Výpadek evropské sítě

 

„AVE SATANAS!

Dnes v noci došlo k rozsáhlému výpadku evropské řídící sítě. Čipy 666 přestaly fungovat, protože centrální řídící satelity nevydržely nápor slunečního větru z vesmíru, který na ně směrem od Slunce míří po gigantické erupci v koronárním systému Slunce. Na obnově se usilovně pracuje, potrvá to nejdéle do čtvrtka.
Znamená to pro nás absolutní výpadek řídících čipů u lidí a zvířat. Vaše věrnost je tak více než dříve otázkou vaší cti a lásky k Satanovi. Satan vám nyní nemůže pomáhat s vašim myšlením.Zůstaňte na svých místech a bojujte jak vám bylo přikázáno.
Kromě toho se Českem prohnal déšť svěcené vody, který zlikvidoval páteřní síť v celé republice. ČR je bez vedení, přebíráme řízení z evropské centrály ve Vatikánu (duchovní řízení) a Bruselu (politické řízení) http://www.novinky.cz/domaci/372296-pres-cesko-se-prehnaly-bourky-vitr-shazoval-stromy-i-strechy.html navíc opět zatekla svěcená voda do Blanky http://www.novinky.cz/domaci/372297-vymena-kabelu-v-blance-jeste-nezacala.html
Bataniel
supervizor sítě 666″
———- Původní zpráva ———-
Od: johanna@templo.it
Komu:europa@templo.it, satan@templo.it
Datum: 15. 6. 2015
Předmět: Výpadky

„AVE SATANAS!!!Máme strašlivé výpadky a opět nám zateklo do Blanky, co budeme dělat! Prší svěcený désť nemohu ani v klidu pracovat venku museli jsme se všichni zavřít do podzemí a modlíme se. Co s námi bude. Jestli vypadnou čipy nemůžeme dokončit naši misi Filipa.

Johanna velitelka“ (pozn. Jana Karásková)

HALELUJAH! HALELUJAH!
Petra Bostlová
Reklamy