LOĎ SATANISTŮ SE POTÁPÍ! HALELUJAH! (a to je teprv začátek…)


Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: SATAN 26.6.2015 <SATAN2015@templo.itz>
Komu:
Datum: 8. 6. 2015
Předmět: ALARM Praha volá o pomoc Evropu

 

„AVE SATANAS 666!

Pražská centrála Satanovy světové vlády a také rezidence Krále všech Králů Nejvyššího Krále Antikrista hlásí tvrdé útoky ….. (pozn. uráží Pannu Marii) Marie.

Došlo k zaplavení MTB (pozn. megatemplu Blanka. HALELUJAH!) démoni se topí bez síry a tepla v exorcizované vodě, někdo do zaplavující vody a deště vypouští exorcizovanou sůl.

Propadly se stropy v dalších templech, vozíme démony k obraně. V oblasti templů Mladá Boleslav, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady a Praha došlo k útokům Metatrona, ktrerý zapaluje naše elektronické 666 systémy.

19:58 došlo k absolutnímu výpadku SATANOVY KLECE 666, vojenské obranné klece na skenování duší křesťanů. Ztratili jsme elektronickou kontrolu.

20:05 potvrzeno z laboratoře Meteorologického ústavu že prší svěcená voda přímo z nebes! Likviduje naši infrastrukturu. Nepohybujte se venku, vystavili byste se riziku úmrtí. (POZN. ZASE VÁM LŽOU! NIKOLI ÚMRTÍ, ALE ZBAVENÍ VAŠI POSEDLOSTI DÉMONY!)

20:09 Antikrist zastavuje veškeré 666 operace a povolává všechny démony, satanisty a sluhy do obranných pozic, schovejte se a vyčkávejte. Nesmíme hlavně nechat projet Filipu (pozn. nás do Dhermi). Joannis (pozn. Jana Nagyová) vyvěštila, že útoky se konají právě kvůli tomu.

Bouřku řídí Metatron a vypaluje naše temply obrovskými elektrickými údery. Přisuňte veškeré zálohy, stahuju připravené satanisty na Balkáně uvolněte cestu a vraťte se okamžitě.

Vyhlašujeme zákaz vycházení do 10.6. kontrolujte Filipu (pozn. to jako mě) přes její zednáře. Choďte k nim pro rozumy a informace, hlídejte jejich pohyb, monitorovat, Filipu podchytíme u nich.

Johanna (pozn. Jana Karásková)

krizová velitelka SVĚTOVLÁDY“

 

 

„Velmi nebezpečný film

 

(pozn. zednosatanistická) Obedience právě pouští zaříkací film, který absolutně zmanipuluje křesťany i nekřesťany a udělá z nich satanisty. https://www.youtube.com/watch?v=IwfUnkBfdZ4  ano jedná se právě o tento film.

…“

 

„Tři sestry opět slouží Satanovi

Po zjevení Panny Marie skončil bratr Fanánek na psychiatrii, nyní už opět pevně slouží Satanovi, pusťte si důkaz https://www.youtube.com/watch?v=znRb9i8cKuc a tady o psychiatrii Bohnice https://www.youtube.com/watch?v=KYlafegQRr0 – Velice napadá Pána Ježíše.

…“

 

Fando, pros Pannu Marii o pomoc, nevzdávej to, cesta zpátky k Pánu Ježíši je pro vás těžká, ale nedá se vůbec srovnat s utrpením, které čeká každého, kdo se nechá stáhnout Satanem k němu do pekla. A to je pak navždycky…

„Písnička která vás absolutně ochrání před Satanem a satanismem

 

Petro,

prosím vydejte písničku, která mě pomáhá proti Satanovi. Jakmile si ji zazpívám o Ježíšovi, hned přestanu myslet na Satana. Satan se mně svěřil při své návštěvě, že tu písničku nenávidí. Nechť si jí pustí celý národ https://www.youtube.com/watch?v=R8aIIEY2UbQ

Děkuji za vydání

…“

 

 

My taky děkujeme.

 

 

HALELUJAH! HALELUJAH! HALELUJAH!

 

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

Reklamy