Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Varování pro vás všechny, kteří se se mnou kdy kontaktovali!


Moji milí čtenáři,

chci vás všechny tímto velmi varovat před strašlivou lstí satanistů, o které jsem dostala informace!

 

Prý vás z mé pracovní e-mailové adresy: zednarikekristu@seznam.cz (ale může být z jakékoli jiné) satanisti, záludně se vydávající za mě (!), kontaktují (?!), se žádostí o osobní schůzku (!) údajně „se mou“, dokonce vás mají žádat, nechť si necháte doma všechny vaše křesťanské ochranné předměty (! kupř. benediktínské křížky a medailky a další), nevím, čím vám mají vysvětlovat, že si je na schůzku nemáte brát…!?

 

TO JE NA VÁS HABAĎŮRA! NA KTEROU JIM NESMÍTE SKOČIT!

 

Snaží se vás takto vylákat, aby vás mohli lapit!

 

 

NA TAKOVÉ POKUSY VÁS DOSTAT VŮBEC NESMÍTE JIM NIJAK REAGOVAT!

 

 

/…A mně dát okamžitě vědět, že se vám něco takového stalo, přihodilo. Děkuji vám předem/

 

 

Petra Bostlová

 

 

p.s. Jak řekl svatý Pavel: Buďme bezelstní jako holubice, ale obezřetní jako hadi! (…vždyť řvoucí ďábel chodí kolem a číhá, koho by zhltnul…)

 

Pán Ježíš vás všechny mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

 

 

 

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: