POUTNÍCI V NEBEZPEČÍ, ISLÁMSKÝ STÁT A SITUACE NA UKRAJINĚ. Satan utočí.


 

„Co si v satanistickém tisku ČR nedočtete aneb masové vraždy křesťanů již započaly, 3.5.2015

Operace satanistů nabývají na intenzitě. Největší útoky nařídil Antikrist vést proti poutníkům k Panně Marii, jistě jste četli blog paní Petry Bostlové o brutálních útocích na její pouť k Panně Marii do Dhermi v Albánii. Přichází další důkaz. Panna Marie podle zednářských zdrojů požádala o pouť do Fatimy, místa zjevení, bohužel se to dozvěděli satanisti a dnes ráno na skupinu zaútočili. Poutníci neměli vymodlený Deviatník, proto na místě zemřelo mnoho lidí, nechme mluvit zprávy, o kterých nám v Česku nenapíšou, ale katolické Slovensko se je nezdráhá zveřejnit:

´Lisabon 3. mája (TASR) – Do skupiny 80 pútnikov idúcich po frekventovanej ceste neďaleko portugalského mesta Coimbra v sobotu vrazil vodič, ktorý so svojím autom prešiel do protismeru. Pri zrážke zahynuli piati pútnici a ďalší štyria utrpeli zranenia, informovali portugalské noviny Diário de Notícias.

Obete mali od 17 do 53 rokov. Pútnici z Mortáguy, ktorých cieľom bolo známe pútnické miesto Fatima, kráčali v sobotu nadránom po ceste IC2. K nehode došlo o 4. hodine ráno neďaleko dediny Cernache, keď vodič auta smerujúceho z Coimbry vo vysokej rýchlosti v zákrute vybočil zo svojho jazdného pruhu. Podľa starostu Mortáguy Josého Júlia Norteho auto zmietlo kužele, ktoré vyznačovali bezpečnostný pruh na opačnej strane cesty, kadiaľ v tom čase rovnakým smerom kráčali pútnici. Štyria ľudia zahynuli priamo na mieste a jedna osoba zomrela pri prevoze do nemocnice, informoval veliteľ dobrovoľných hasičov z neďalekej dediny Condeixa-a-Nova.

Ostatných 70 pútnikov prichýlili vo svojich priestoroch dobrovoľní hasiči z Condeixy. Tam sa ich ujali psychológovia.

Dvadsaťpäťročný vodič auta, ktorý utrpel pri nehode iba ľahšie zranenia, sa podľa novín postaví pred sudcu už v pondelok.

Portugalci považujú cestu IC2 za jednu z najnebezpečnejších v krajine. Prezývajú ju „koridor smrti“.

Obec Mortágua, odkiaľ pútnici pochádzali, od soboty vyhlásila trojdňový obecný smútok.

Portugalská Národná republikánska garda po tragédii oznámila, že od pondelka spustí akciu „Operácia bezpečná púť“. Jej súčasťou bude posilnenie hliadok na cestách a takisto bezpečnostná osveta medzi pútnikmi.

Katolícka cirkev 13. mája oslavuje sviatok Panny Márie Fatimskej, na známe portugalské pútnické miesto tak v tomto období prúdia väčšie počty pútnikov.´

http://www.teraz.sk/zahranicie/auto-vrazilo-do-putnikov-obete/132952-clanok.html
DŮRAZNĚ VARUJEME, 13. KVĚTNA, KDY SE OPĚT SATAN POKUSÍ ZASTAVIT FÁTIMSKOU POUŤ, POŘIĎTE SI DEVIATNÍK

…“

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/10/06/deviatnik-velika-bozi-ochrana-vymodlete-si-jijej-u-sv-prijimani-prosim/

MODLEME SE ZA TYTO A VŠECHNY POUTNÍKY, ZVLÁŠTĚ V TÉTO DOBĚ ČELÍ VELKÉMU NEBEZPEČÍ.

„Satanisti zabíjejí nejen křesťany, ale taky muslimy, 3.5.2015

Islámský stát není nic jiného než Antikristův projekt na zlomení Islámu k One religion světovému náboženství v čele s Antikristem, vyznávající Satana a jeho vládu:

´Bagdad 3. mája (TASR) – Extrémistická organizácia Islamský štát (IS) sa prihlásila k zodpovednosti za útok trhavinami umiestnenými v autách, ktorý sa udial v noci nadnes v Bagdade a zomrelo pri ňom najmenej 19 ľudí. Atentát bol podľa vyhlásenia IS namierený proti šiitským polovojenským oddielom.

Dve výbušniny uložené v automobiloch vybuchli desať minút po sebe v bagdadskej mestskej štvrti Karráda, známej svojimi reštauráciami, kaviarňami a zmrzlinárňami.

Polícia uviedla, že mŕtvymi i ranenými sú väčšinou predavači a ľudia, ktorí si práve uctievali pamiatku výročia smrti imáma Alího, kľúčovej postavy šiitskej odnože islamského náboženstva. Medzi mŕtvymi sú aj dvaja dopravní policajti.

Dnešné vyhlásenie Islamského štátu o jeho zodpovednosti za masaker nesie rukopis podobných oznámení z tohto týždňa, v ktorých bojovníci z IS označujú útoky za svoju reakciu na boje v provincii Anbár na západe Iraku.

V priebehu tohto týždňa sa v irackej metropole odohralo viacero bombových útokov uskutočnených pomocou explozívnych materiálov uložených v automobiloch.´

http://www.teraz.sk/zahranicie/islamsky-stat-atentat-19-obeti-zodpovedn/132966-clanok.html

…“

 

„Ukrajina stále pod Satanovým terorem, 3.5.2015

http://www.teraz.sk/zahranicie/situacia-na-vychode-ukrajiny-doneck/132971-clanok.html

´Kyjev/Doneck 3. mája (TASR) – Pri ostreľovaní mesta Doneck na východe Ukrajiny bolo v noci nadnes zranených šesť príslušníkov jednotiek proruských separatistov, informovali agentúry RIA Novosti a DAN. Pri ostreľovaní štvrtí obývaných civilistami došlo k vážnym materiálnym škodám.

Velenie proruských síl informovalo, že mesto ostreľovali vládne sily, pričom mierili na tamojšie letisko, ako aj na priľahlé obce, ako Spartak, Pisky a Kyjevský okres Donecka.

Podľa tohto zdroja vládne sily pri ostreľovaní použili zbrane kalibru 120 a 152 mm, ktoré podľa mierovej dohody majú byť stiahnuté z demarkačnej čiary.

Zdroje vo velení Doneckej ľudovej republiky tvrdia, že pri ostreľovaní mohla byť použitá munícia, ako majú vo výzbroji členské štáty NATO.

Oblasť, ktorá bola terčom ostreľovania, dnes navštívili členovia misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu (OBSE), aby sa oboznámili so situáciou, zmapovali rozsah škôd a vypracovali o tom správu, uviedla RIA Novosti.

V polovici februára tohto roku sa obe strany konfliktu na východe Ukrajiny dohodli na prímerí. Krátko na to sa však obnovili prestrelky a obe strany sa navzájom obviňujú zo zodpovednosti z porušenia dohody o zastavení paľby a tvrdia, že ich akcie majú len odvetný charakter. Situácia je najviac napätá v blízkosti prístavu Mariupol, na juhu Doneckej oblasti a v okolí zničeného letiska v Donecku.

Štáb vládnej protiteroristickej operácie (ATO) tak dnes informoval, že proruské sily v noci nadnes v Doneckej oblasti ostreľovali pozície vládnych síl z raketových systémov Grad a vyprovokovali viacero situácií, keď došlo k bojom.

V Luhanskej oblasti bola situácia napätá najmä v oblasti obce Ščasťa, kde boli použité automatické granátomety a ručné strelné zbrane.

Okrem toho boli za uplynulých 24 hodín zaznamenané prelety dvoch bezpilotných lietadiel nad pozíciami vládnych síl v blízkosti obcí Šyrokyne a Opytne.´

…“

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

 

Petra Bostlová