Stav VLKO-D(L)UKOVÉ „katolické“ církve v ČR:


Tento blog Janu Karáskovou velmi rozlítil –

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/04/21/upozorneni-a-varovani-do-kresic-na-sobotni-adorace-za-soucasne-vazne-situace-prosim-jiz-nejezdeme/

– mám zprávy

a za velmi krátkou dobu po jeho uveřejnění přišel mi od ní tento e-mail:

 

Podmínky tvého návratu do Katolické církve: e-mail od satanistky Jany Karáskové z 21.4.2015

 

„Milá Petro,

jistě sis všimla, že ve všech katolických kostelech je zákaz ti oficiálně dávat přijímání pro tvou exkomunikaci. Dohodly jsme se na tom s kardinálem, je to podle církevních zákonů. Odvolej, co jsi napsala o svatém otci Františkovi, smaž své blogy a požádej o svatou zpověď nebo vymítání a budeš znovupřijata v řadách naší církve.

Jistě si uvědomuješ, jak dopadneš bez katolíků, potřebuješ lidi, aby ti někdo naslouchal, jestli chceš být v naší církvi, budeš poslouchat naše preláty a když Řím rozhodne o změně liturgie, přizpůsobíš se, protože budeš jedna z nás. Je mě to hrozně líto, snažila jsem se po dobrém ale ty nenasloucháš druhým, pořád něco mluvíš o Antikristu, koho to zajímá? Kdyby Řím určil Antikrista papežem, poklekneš.

Jsi velmi neposlušná, měla by ses kát a jsi zřejmě posedlá Duchem Svatým, měli by tě vymítnout, máme dva nové exorcisty, máš zájem?

Jana
katolička“

 

 

Zde je má odpověď:

Vážená paní Karásková,

děkuji za Váš zájem, ale ne, díky, satanistkou se opravdu stát nehodlám.

Petra Bostlová

Reklamy