Poutní cesta do Dhermi – důležitější, než jsme vůbec mohli čekat…


Naši milí čtenáři, modlitebníci a podporovatelé,

jistě již netrpělivě čekáte na informace o naší poutní cestě do Dhermi, kam, jak víte, jsme na pozvání Panny Marie odjeli po mši svaté u Panny Marie v Lysolajích. Na cestu jsme vyrazili 28. března.

 

Časová tíseň mi zatím nedovolila přinést vám zprávy z poutní cesty dříve, spolu s fotkami tak udělám v jiném blogu. Geograficky, v časové posloupnosti a podrobně. (Sice možná budete ochuzeni o čerstvé emoce z cest, zásadní výsledek však zůstává nedotčen.)

 

 

Nyní mi však dovolte přinést vám informace, jež vám zdokumentují důležitost nového poutního místa v albánském Dhermi, které pro československý lid Panna Maria vybrala.

 

Vybírám ze zápisků, které pořídila ze společné akce má spolupracovnice Magda 8.4.2015, v ranních hodinách.

 

O naší poutní cestě do Dhermi: Panna Maria při exorcismu přinutila démona promluvit pravdu. Stalo se tak 8.4.2015, v noci našeho příjezdu z poutní cesty zpátky do Prahy, mezi 3.00 a 4.00 hodinou ranní.

 • Satan se velmi zlobí, Petra vpustila Pannu Marii z Dhermi do Čech (má poznámka: přivezením sošky Panny Marie jí požehnanou)
 • Ta socha má sílu „jako satan“, a to on nedovolí           (má poznámka: …..  🙂   jó, to těžko od satana čekat, že přizná, že Panna Maria je neporovnatelně Boží mocí silnější 🙂 )
 • Socha Panny Marie byla přímo Pannou Marií posvěcena v Shen Maria (má poznámka: poutní kostel v Dhermi), je v ní přímo Panna Maria (!)
 • Tato síla se aktivovala, když Panna Maria dostala miminko (má poznámka: Pražské Jezulátko, které jsme přivezli z Čech jako dárek pro Pannu Marii). Každý, kdo si přiveze do Dhermi sochu Panny Marie k požehnání, Panna Maria mu ji požehná a získá sílu
 • Pro Petru: satan: rozbij ji (- sochu), dostaneš všechno, co budeš chtít, všechno bohatství a moc, vrátím ti Robertovu duši, a dostaneš Antikristovu ruku – je nejkrásnější muž   (má poznámka: ……ehm ehm  🙂 🙂 🙂  )
 • Sochu může rozbít jen katolický kněz (- jednoho takového nyní zpracovávají 😦  )
 • Zjevení Panny Marie v Dhermi souvisí se zjevením Panny Marie u nás v ČR – má to něco společného s Mariánským sloupem, na základě tohoto zjevení Panny Marie byl Mariánský sloup na Staroměstském náměstí vztyčen (…a Tomáš Halík na to vypracoval analýzu)
 • Čím více soch Panny Marie jí v Dhermi požehnaných v ČR bude, tím dříve bude vztyčen Mariánský sloup na Staroměstském náměstí a Antikristova říše nebude moci být nikde na světě (!!!)
 • Naše cesta z Dhermi: kupř. jen v Srbsku, na 1 místě, na 50 vrahů bylo na nás připraveno, ale nikdo nemohl sáhnout po pistoli, zadržovala je „neznámá síla“ ( – Petra je žehnala soškou Panny Marie); museli stále střídat pronásledující auta a kamiony, socha jim ničila bojovou techniku – odrážela všechny útokové vlny nazpět
 • Sama socha je „dělo“ (vyjádřila se J.Karásková) – odráží děla (technologie) a ničí je – proto si nás při pronásledování předávali v tolika autech, Panna Maria v sošce jim útoky odrážela nazpátek
 • A. Krnáčová, primátorka Prahy, měla zjevení Panny Marie, tlačí teď na obnovu Mariánského sloupu, proto na ni pouští pulzní děla, aby mluvila sprostě a měli záminku ji odvolat

 

 

 

 

POZN. MOJI MILÍ ČTENÁŘI, AŽ SE VYDÁTE NA POUTNÍ CESTU DO DHERMI V ALBÁNII SAMI, NĚKOLIK ZÁSADNÍCH RAD VÁM:

1. NIKDE O SVÉM ZÁMĚRU TUTO POUŤ VYKONAT PŘÍLIŠ NEMLUVTE, ZKRÁTKA SEDNĚTE S RODINOU A PŘÁTELI DO AUTA NEBO LETADLA A JEĎTE…

2. ROZHODNĚ SE VYHNĚTE SRBSKU (!), TO OBJEĎTE. KUPŘ. PRŮJEZDEM CHORVATSKEM ( – VŠUDE TRASOU PROJEDETE POUZE NA OBČANKU, CESTOVNÍ PAS TEDY NEPOTŘEBUJETE). NA KILOMETRY JE TO TÉMĚŘ STEJNĚ DLOUHÁ TRASA, SICE O NĚCO DRAŽŠÍ, ZATO MNOHEM BEZPEČNĚJŠÍ! SRBSKO SE ŽEL STÁLE NEVYMANILO Z VÁLEČNÉHO BĚSNĚNÍ A Z DŮSLEDKŮ Z TOHO VYPLÝVAJÍCÍCH: DNES JE TO ŽEL REPUBLIKA GANGSTERŮ. ZVLÁŠTĚ NA POUTNÍ CESTĚ TUDY BYSTE SE VYDÁVALI DO NEPŘIMĚŘENÉHO NEBEZPEČÍ.

3. DHERMI V ALBÁNII JE PŘÍMOŘSKÉ LETOVISKO, VHODNÉ PRO DOVOLENOU PRO CELOU RODINU. KDYŽ NEPOJEDETE VE ŽHAVÉ LETNÍ SEZÓNĚ, NEPOTŘEBUJETE ANI MÍT ZAJIŠTĚNÉ TAMNÍ UBYTOVÁNÍ. O TO SE MŮŽETE POSTARAT AŽ NA MÍSTĚ (BUĎ V TAMNÍCH HOTELECH ČI PŘÍJEMNÝCH BUNGALOVECH).

4. VE VESNIČCE DHERMI JE CELKEM 32 KOSTELŮ (!), POUTNÍ KOSTEL SHEN MARIA, DO KTERÉHO NÁS PANNA MARIA KONKRÉTNĚ ZVE, TYČÍ SE NAD VESNICÍ. NEMŮŽETE JEJ PŘEHLÉDNOUT.

 

 

 

Panna Maria zve naši skupinu do Dhermi v Albánii v této době ještě jednou. Jedná se, možno říci, o pokračování, již v březnu/dubnu v Dhermi započatého, poutní cestu máme vykonat v květnu.

 

Její důležitost (nejen) pro náš národ je veliká

 

 

Petra Bostlová

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/04/10/svet-podle-jany-karaskove-satanem-oblouznene-duse-vitezstvi-je-hospodinovo-halelujah/