Antikrist v Praze, Boží Ruka zasahuje, Modlitby a rady (nejen) pro zednáře, Psychiatrická "léčebna" Bohnice - novodobý lágr hrůzy!, RFID ČIPOVÁNÍ LIDÍ!! ODMÍTNĚTE TO!, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Nepoužívejte žádné výrobky firmy LR, prosím a další upozornění!


Moji milí čtenáři,

musím vás všechny velmi důrazně varovat před používáním jakýchkoliv výrobků firmy LR. Těch se zcela ostříhejte, prosím!

Možná se vám zdá, vám, kteří je používáte, že až „zázračně“ uzdravují vaše tělo. Co naplat však, KDYŽ VÁM BEROU VAŠI DUŠI!

 

S jedním z vysokých manažerů této firmy jsme se s mou spolupracovnicí Magdou osobně sešly minulý rok na jaře. Chtěl od nás, abychom se přidali ke spolupráci s touto firmou. Po osobním setkání s ním však nebylo vůbec těžké rozpoznat, že tato firma, stejně jako naprostá většina globalistických firem, má velmi co málo společného s prospěchem lidstva, a tak jsme spolupráci samozřejmě rezolutně odmítly. Krátce řečeno: jedná se totiž o jednu ze satanistických firem!

 

Informace však, které se k nám nadto dostaly před několika týdny, naprosto předčily všechna naše negativní hodnocení tohoto ďábelského holportu! Tato firma, prostřednictvím svých spolupracovníků (konkrétně právě kupř. prostřednictvím tohoto konkrétního zaměstnance) je zapojena na pokusech na lidech! Konkrétně, co víme, kupř. na pacientech psychiatrické „léčebny“ v Dobřanech ( o jejichž satanistických hrůzách jsem v minulosti už také psala, viz zde na mém blogu), dětských i dospělých, přičemž má na svědomí mnoho lidských životů! Za strašného utrpení…

Jinými slovy: konzumací výrobků této firmy LR konzumujete zároveň lidské buňky, části těl obětí jejich zrůdných pokusů!!

Odtud pak už jistě chápete, jak a proč výrobky této firmy, jestliže je používáte, kradou vaše duše…

 

Pro všechny z vás, kteří výrobky firmy LR používáte, prosím, hned je přestaňte brát, jejich zásoby, co máte doma, vyhoďte a poproste Pána Ježíše o odpuštění, vždyť jste to nevěděli, o co se tu jedná.

Očistěte se modlitbou, prosbou k Pánu Ježíši za odpuštění, svátostí smíření, svatým přijímáním a pokud možno bych radila také tímto, k čemu z toho máte kdo přístup:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/29/prakticke-rady-jak-se-zbavit-znesveceni-a-jemu-predchazet/

 

A hlavně:  Výrobky firmy LR už nikdy neberte, a pozor na všechny ty tzv. alternativy, které vám nabízejí „zázračná“ uzdravení.

 

Vždyť co je platné mít „zdravé“ tělo, a přitom přijít o vlastní duši…

 

 

 

p.s. Zároveň také nabádám vás všechny, kdo berete léky na psychiku, tzv. psychofarmaka, zkuste se zamyslet, zda je nepřestat brát, naprostá většina z pacientů je bere zbytečně. Dnes jsou všechny totiž 666. S úmyslem: vás zdeptat úplně! (A rozhodit funkce vašeho těla, do úplného chaosu.)

Obecně, léky dnes jsou velmi silně zanešeny jejich úmyslným znesvěcením. Chápu, že kdo má třeba cukrovku či jakoukoli nemoc, nelze přestat brát léky, zvláště které bere dlouhodobě. Než je však polknete, pokřižujte příslušnou tabletku a sebe, můžete tabletku pokřižovat svěcenou nebo exorcizovanou vodou, stejně jako sebe a s modlitbou na rtech k Pánu Ježíši tabletku polkněte.

A jistě dodržujte toto:

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

A inspirujte se těmito radami:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/29/prakticke-rady-jak-se-zbavit-znesveceni-a-jemu-predchazet/

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/04/predejte-svemu-katolickemu-knezi-formule-na-exorcizovani-soli-vody-oleje-a-benediktinske-medailky/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

 

 

A plně důvěřujme našemu Pánu Ježíši, držme se Jej pevně za ruku, s Pannou Marií nás provedou vlnobitím posledních časů, které žijeme.

 

Pán Ježíš vás všechny mocně žehnej

 

Vaše Petra Bostlová

 

 

pozn….že nenavštěvujete další znesvěcující místa, jako kupř. thajské masáže, neděláte reiky, necvičíte jógu, neberete homeopatika, nechodíte ke kartářkám, astrologům, nečtete horoskopy, neprovozujete budhismus ani žádné jiné podobné východní nauky a náboženství a neprovozujete ani žádné další znesvěcující praktiky, rozumí se samo sebou.

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: