Svět podle Jany Karáskové. (…Satanem oblouzněné duše…) VÍTĚZSTVÍ JE HOSPODINOVO! HALELUJAH!


 

Ze zednosatanistického oběžníku:

 

———- Původní zpráva ———-
Od: vaticano@templo.it
Komu:
Datum: 26. 3. 2015
Předmět: POKYN VĚŘÍCÍM V SATANA

 

„AVE SATANAS všem,

dostáváte pokyn od Belphegora (pozn. prostřednictvím falešného proroka, tzv. „papeže“ Františka), abyste všemi prostředky zabránili exrocismu kdyby se rozšířila jeho znalost z naší (pozn. zednosatanistické) obce by zůstaly trosky! Váš nebeský otec SATAN vás o to prosí, abyste ze všech sil bojovali proti vymýtání skutečného Ducha Svatého, přítomnost Satanovy armády ve vašich i ostatních tělech.

Necronomicon
bratr jáhen
duchovní asistent černého papeže“

 

 

Ze zednosatanistického oběžníku, od satanistky Jany Karáskové:

 

———- Původní zpráva ———-
Od:pragamystica@templo.it
Komu:
Datum: 8. 4. 2015
Předmět: OPERACE BRUTALITA 666

 

„AVE SATANAS,

monitorovala jsem celou cestu Filipy k (pozn. uráží Pannu Marii) Shen Maria. Jela celá skupina katolíků a odpadlých satanistů. Při cestě tam na dálnici D1 jsem monitorovala hlídkovými vozy, v Maďarsku jsme do akce zapojili dělové kamiony a dodávky a ostřelovali jsme se vibračními multidimenzionálními děly. Na hranicích Srbska jsem zorganizovala ostřelování osobními vozy úplně jsme je obklopili a donutili je nevyspalé jet dál až do Bělehradu kde zastavili přímo na dohled templu a proto jsme jim tam pustila atomové dělo. Naši bratři je doprovázeli až na hranice s Makedonií, kde jsme je už jen sledovali až po zbytek cesty do Albánie. Bohužel objevila chrám té (pozn. uráží Pannu Marii) a poklonila se a získala tam nesmírnou moc proto jsem už nemohla být tolik úspěšná. Přisunula jsem Adventiovu jachtu a vibračnimi torpédy jsme je po několik dní ostřelovali a podařilo se nám posednout část jejich výpravy pomocí geneticky upraveného alkoholu a jídla. Bohužel Filipa je ve spojení s (pozn. uráží Pannu Marii) příliš silná. Na zpáteční cestě jsme je nechali jet a v Srbsku jsme nasadili vibrační multidimenzionální děla bohužel s vysokou poruchovostí vypalovaly se okruhy vnitřního chlazení zřejmě dostala od (pozn. uráží Pannu Marii) taky vlastní děla a ostřelovala nás. (pozn. kdo žehná Božím pokojem a láskou, nepotřebuje techniku) Na závěr u hranic jsme nasadili celoevropské síly. Filipa se změnila na čarodějnici a očarovala je tak, že nebyli schopni ničeho! (pozn. kdo žehná Božím pokojem a láskou, nepotřebuje techniku) Satan je mě svědkem jak moc jsme se snažili. Bohužel dojela až do Prahy a otevřela (pozn. uráží Pannu Marii) spojení z Dhermi. Rozhodně musíme zabránit vztyčení Mariánského sloupu protože (pozn. uráží Pannu Marii) by jeho prostřednictvím znemožnila Satanovi vládu nad světem. K čemu nám jsou kapličky, temply, kostely bez krále! Potřebujeme krále všech králů a jeho jmenování bylo pevně určeno na červen datum přesný znáte uvádě ho nebudu abyste ho někdo nevyzvonili Filipě. Z analýzy bratra Adramelecha jasně vyplývá, že jestli Filipa uskuteční další cestu před jmenováním Satanaela (pozn. Antikrista) vládcem všeho lidu odloží se jeho vláda a nastává veliké riziko vztyčení Mariánského sloupu a úplného zničení naší vlády. Naše církev je nesmrtelná ovšem ztráta vlády nad Světem je nejkrutější trest jaký by mohl našeho Otce Satana postihnout. Nedovolme to.

Johanna (pozn. Jana Karásková)
sestra velitelka
biskupka Katolické církve“

 

 

 

Jano Karásková a vy všichni další satanisti, obraťte se k Pánu Ježíši Kristu, dokud máte ještě poslední zbytky času…

Je ho málo.

 

 

Petra Bostlová

 

 

p.s. Shrnutí mise Panny Marie poutní cestou do Shen Maria v Albánii z Boží Milosti naším prostřednictvím následuje během následujících dní.

Naši milí čtenáři, máte se na co těšit 🙂

 

Reklamy