VRAŽEDNÁ IKEA!! NEKUPUJTE SI NÁBYTEK OD IKEA ANI ŽÁDNÉ JEJÍ ZAŘÍZENÍ DO BYTU!


Od dubna bude nábytkářská megafirma IKEA zcela „regulérně“: VRAŽDIT!

Lze počítat s tím, že tento satanistický trend se zcela rychle rozšíří do všech ostatních satanistických megakoncernů zabývajících se výrobou zařízení do domácností.

Viz článek níže.

Jinak řečeno: od dubna si koupí zařízením do bytu od IKEA svou domácnost vybavíte PULSNÍM, ČILI ELEKROMAGNETICKÝM DĚLEM! KTERÝ VRAŽDÍ!

 

http://technet.idnes.cz/ikea-ma-bezdratove-nabijeni-v-nabytku-dwj-/hardware.aspx?c=A150302_124233_hardware_vse#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

„Ikea hodlá podpořit bezdrátové dobíjení. Zabuduje ho do nábytku

  1. března 201514:01

Švédská nábytkářská společnost Ikea představila na veletrhu MWC v Barceloně plány na podporu bezdrátového nabíjení. Vybrala si technologii Qi, kterou prosazuje organizace Wireless Power Consortium.

 

Může to znamenat opravdový boom bezdrátového nabíjení. Ikea se rozhodla, že vydá nábytkovou řadu, která bude mít zabudované zařízení pro bezdrátové nabíjení. Nově tak budou mít stolky, lampičky, podložky a další nábytek a dekorace výbavu v podobě bezdrátové dobíjecí stanice standardu Qi. V Česku se objeví letos v dubnu.  

Bezdrátové nabíjení

Nabíjení probíhá na krátkou vzdálenost pomocí cívek ve zdrojovém i cílovém zařízení. Nedochází k přímému propojení elektrických obvodů, zařízení tedy mohou být vodotěsná a velice odolná a bezpečná. Jednotlivé aplikace se liší jak vzdáleností, na kterou jsou energii schopny přenést, tak účinností.

„Z celé řady průzkumů i z návštěv u našich zákazníků doma jsme zjistili, že lidé nemají rádi změť kabelů. Navíc mají obavy, že nenajdou tu správnou nabíječku ve chvíli, kdy ji budou potřebovat a mobilní telefon se jim tak vybije,“ vysvětluje důvod uvedení nové řady nábytku Jeanette Skjelmose, manažerka Ikea pro oblast osvětlení a bezdrátového nabíjení.

„Naše inovativní řešení, v němž jsou bezdrátové nabíječky přímo zabudované v nábytku, život doma výrazně usnadní,” dodává.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii

Qi

Standard Qi, který podporuje organizace Wireless Power Consortium (WPC), patří mezi mezi nejrozšířenější. Organizace zastřešuje takové firmy jako Energizer a Duracell a ve spotřební elektronice HTC, LG, Lite-On, Olympus, Panasonic, Philips, Samsung, Sanyo, Texas Instruments, Toshiba a mnoho dalších.

Standard podporuje tři formy nabíjecích desek. První počítá s jednou pevnou cívkou, která vysílá elektromagnetické záření pro dobíjení. Druhá forma nabízí více pevných cívek. A konečně poslední design pak využívá pohyblivou cívku, která se přesune přímo pod nabíjené zařízení. To je důležité, protože vzdálenost mezi cívkou vysílající energii a tou, která ji v zařízení přijímá, může být maximálně několik milimetrů.

Vedle rozhraní nabíječek a nabíjecích zařízení Qi určuje i komunikační protokol pro výměnu potřebných informací mezi nimi.

Součástí aliance pro bezdrátové nabíjení (Alliance for Wireless Power, A4WP) je například Intel. Ten ukázal dobíjecí mističku, do které naházíte drobnější přístroje podporující bezdrátové dobíjení

WPC ale není jediná organizace, která se bezdrátovým nabíjením zabývá.

Jejími největšími konkurenty jsou Alliance for Wireless Power (A4WP) a Power Matters Alliance (PMA). Ty se dokonce minulý rok dohodly na sdílení standardů. Navíc připravují systém, který zvládne posílat vzduchem 20 – 50 Wattů a tím pádem dokáže nabíjet nejen malé mobily a tablety, ale také ultrabooky a další vetší přenosnou elektroniku.“

Zdroj: http://technet.idnes.cz/ikea-ma-bezdratove-nabijeni-v-nabytku-dwj-/hardware.aspx?c=A150302_124233_hardware_vse#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

 

 

 

Petra Bostlová

 

 

 

Reklamy