Zednosatanistický „papež“ František na videu, které jste nikdy neměli spatřit…


 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Papež naprosto opustil katolický ritus!!!
Datum: 2015-01-29
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Od katolických bratří se nám dostalo do rukou soukromé video, které v celé nahotě odhaluje dnešní praxi ve Vatikánu! Papež vždy navštěvoval věřící a nemocné a žehnal jim, modlil se s nimi, vždy k tomu používal ustálené formy, udělal jim křížek, modlil se s nimi, kleknul si k nim, objal je.

František nic z toho neprovozuje. Jakmile nejde o oficiální video, kde se ještě musí přetvařovat, aby se svět nedozvěděl pravdu, odmítá dělat kříže a znesvěcuje věřící čistě zednářskými doteky. Pokud umíte nějak nahrát přiložené video je odhalující. Je ze soukromého archivu a je svědectvím bezbožnosti papeže.

Amen

….“

 

A zde video (zveřejňujeme na gloria.tv): http://gloria.tv/media/i3SVX3zHzEn

Pozn. Nezbytný dovětek k videu je totiž ten, že postiženého chlapce na posteli, kterého falešnému proroku Františkovi přivezli k požehnání, dnes prý již nežije! Jsou toho prý plná italská média. On totiž vzápětí nato údajně zemřel, v strašných bolestech, Z POSEDNUTÍ PO „POŽEHNÁNÍ“ „PAPEŽEM“ FRANTIŠKEM!!

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/01/29/co-ma-spolecneho-papez-frantisek-zednosatanista-posedla-zpivajici-reholnice-a-kardinal-duka-vic-nez-si-myslite/

 

 

Petra Bostlová

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

 

 

Reklamy