„Papež“ František prý odmítl žádost Putina, aby zasvětil Rusko Panně Marii!!! (Navzdory proroctví z Fatimy!) Tomu bych věřila…


„Papež“ František prý odmítl žádost prezidenta Putina, aby zasvětil Rusko Panně Marii! Jejímu Neposkvrněnému Srdci! (Přitom víme, jak právě toto zasvěcení hraje důležitou roli v dějinách spásy! Viz proroctví z Fatimy.)

Na tuto Putinovu žádost měl „papež“ František reagovat  slovy: »O Fatimě se bavit nebudeme!« 

Viz svědectví informovaného kněze: http://gloria.tv/media/KrQw53hCpkf

 

Tomu bych věřila. Odpovídá to zcela zákulisním informacím, které mám.

 

 

Navíc: Prezident Putin  si musí být vědom, že světový válečný konflikt je na spadnutí, že je to jen otázkou času, kdy už bude „muset“ reagovat na provokace USA a EU válečnou odpovědí (to až Rusko napadne válečná mašinérie NATO!), také jako pravoslavný křesťan ví, co znamená nechat Rusko zasvětit Neposkvrněnému Srdci Panny Marie! (Viz úpěnlivá žádost Panny Marie v proroctví ve Fatimě.)

 

Ví to také ovšem satanista Bergoglio…

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/01/29/co-ma-spolecneho-papez-frantisek-zednosatanista-posedla-zpivajici-reholnice-a-kardinal-duka-vic-nez-si-myslite/

…a ten, coby zednosatanista USA a EU, nemá sebemenší zájem na vítězství našeho Pána Ježíše Krista.

 

 

Jenže: Vůli Boží NIKDO (!) nezmění! A tak víme, že Rusko nakonec zasvěceno bude, navzdory úsilí všech satanových otroků a Neposkvrněné Srdce Panny Marie zvítězí!!!!!

HALELUJAH! HALELUJAH!

 

 

Petra Bostlová

Reklamy