BOMBA! POTŘEBUJETE VYSLYŠENÍ VAŠICH MODLITEB? VYUŽIJTE BOŽÍCH MILOSTÍ DEVÍTIDENNÍHO PŮSTU!


Moji milí čtenáři,

 

tento blog píši až po osobních zkušenostech s Božími milostmi devítidenního půstu (tzv. devítky). KTERÝ DOPORUČUJI NÁM VŠEM!

 

Jedná se o letitou radu a letitou osobní zkušenost pátera Jaroslava Stříže ( https://petrabostlova.wordpress.com/2014/11/06/pozvanka-na-pravidelne-nocni-sobotni-adorace-do-kresic-u-litomeric-s-otcem-jaroslavem-strizem/ ), který tento půst doporučuje vždycky, všem a všude, jako zaručený lék na cokoli (ruku v ruce s adorací Těla Páně a modlitbou). Jedná se o toto: Devět po sobě následujících dní pijeme jen vodu (příp. hořký čaj) a jíme chléb (- který doporučujeme aspoň občas osolit. Exorcizovaná sůl je ideální. Není však podmínkou. Člověk po osoleném chlebu není pak nadmutý a velmi dobře se jím zasytí).

 

Tento devítidenní půst obětujeme za úmysl (z našich dosavadních zkušeností: nejlépe za jeden konkrétní). Pozor! Z našich zkušeností vyplývá, že vyslyšení často dochází až v samém závěru půstu. (Takže to chce trpělivost…)

 

V případě, že ani po tomto devítidenním půstu nedojde k prolomení a dotyčná situace, za jejíž změnu se modlíme, se nezmění (nebo jen částečně), páter Stříž radí: tento devítidenní půst celkem 5krát opakovat (s libovolně dlouhými přestávkami mezi sebou, délka přestávek záleží na našem uvážení a možnostech), poté je výsledek zaručen.

 

Tak dobré půstošení  🙂  (…proti z(Z)lému)

 

Petra Bostlová

 

p.s. Nemusím určitě připomínat, že úmysly, za které budeme držet půst, nebudou třeba jako vyhrát milion v loterii a tomu podobné…:-)  Ale v Boží Vůli, třeba najít pro nás vhodné místo pracovního uplatnění, nebo když máme jakoukoli tíseň, duchovní nebo i finanční, v rodinných problémech, dokonce je možno si takto vymodlit zpřetrhání všech okovů Zlého! (Což byl konkrétní případ, za který jsem se já devět dní postila.) Půst můžeme tak držet za sebe, ale i za kohokoliv jiného, u kterého chceme konkrétní věc vymodlit.

Vzhledem k naší evangelizační činnosti tak doporučuji držet tento půst za dar víry pro konkrétní osoby, za které se rozhodneme půst držet, proti konkrétním duchovním problémům, za konkrétní přelámání nejrůznějších závislostí, a speciálně pro vás, zednáři: za úplné přelomení okovů, které vás svazují ke Zlému! Opravdu to funguje! Mohu konkrétně potvrdit. HALELUJAH!!!

 

 

Petra Bostlová