Obrácení ke Kristu po celém světě (! HALELUJAH! :-) ), prezidenta Zemana satanisti opíjejí alkoholem666(!), RFID čipy, 666hybridy a další nové zprávy. OBRAŤTE SE VŠICHNI KE KRISTU


——– Původní zpráva ——–

Předmět: Synod věřících v Hospodina: Vidění v Ježíše Krista se dostavuje všem
Datum: 2014-12-13
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Synod věřících v Hospodina přináší svědectví  tibetského dalajlámy, který měl vidění Pána Ježíše Krista a symbolicky jako první se s ním setkal v osobní meditaci. Jaké bylo překvapení dalajlámy, když namísto obyvklého Buddhy k němu z nebes sestoupil jediný Boží Syn a promluvil k němu, jak cituje dalajláma:

´Můj synu, nastal čas, aby ses vrátil k našemu Nebeskému Otci. Jdi a zvěstuj Římanům, že brzy přijdu také do jejich města.´

Jak řekl, tak odešel zpět a zanechal dalajlámovi ratolest. Dalajláma okamžitě spěchal do Vatikánu, ale černý papež jeho návštěvu odmítl a zle polekal satanisty svým příchodem, že i když dříve jemu brány s chutí otevírali, dnes je pro ně nechtěným svědkem zvěrstev.

http://zpravy.idnes.cz/papez-odmitl-dalajlamu-kvuli-pratelstvi-cinska-lidova-republika-phj-/zahranicni.aspx?c=A141213_144105_zahranicni_aba

Jménem Synodu vyzýváme věřící i nevěřící: když i nejvyšší představitel tibetského budhismu může mysticky spatřit Ježíše Krista, spěchejte k Němu také. Času již není mnoho.

Petr
(krycí jméno katolického biskupa, který se vrátil k Hospodinu)

Josef
(krycí jméno patriarchy pravoslavné církve, který se vrátil k Hospodinu)

Pavel
(krycí jméno biskupa evangelické církve plně sloužícího pouze Hospodinu)

Zdislava
(představená ženského řeholního řádu, který ukrývá uprchlé satanisty před spáry avatarů)

Moše
(představený židovského společenstva plně vyznávajícího Hospodina a jeho svaté zákony)

Ibrahím
(představitel muslimské náboženské obce plně oddaný Hospodinu)

…““

 

HALELUJAH! 🙂

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Tajemný vzkaz od černého kardinála
Datum: 2014-12-14
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Petro,

obdrželi jsme tajemnou šifru od černého kardinála:

´Dobré jitro, mé ovečky,
již za deset dní budou řízečky !
—————————————–
Přijďte na Hrad, moc se na vás těším.

Napadá vás, co by to mělo být?

…“

…(zase) ten kanibalismus satanistů 😦

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Nenechte si implantovat satanistické čipy!
Datum: 2014-12-14
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

http://www.zdravotnickydenik.cz/2014/12/revoluce-v-lecbe-bolesti-patere-mini-elektricke-zarizeni-aplikovane-jehlou-video/

…“

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Pozor na satanistický čip
Datum: 2014-12-14
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Chronickou bolestí trpí po celém světě na 400 milionů lidí. Většinou jí řeší pomocí léků, v posledních třiceti letech i za použití elektrických neuromodulačních přístrojů. Ty jsou však velké, propojené dráty a závislé na bateriích. Nyní je však na evropském a od 1. ledna i na americkém trhu k dispozici doslova revoluční novinka: první bezdrátové neuromodulační mikrotechnologické zařízení na světě. Je tak malinké, že se aplikuje standardní jehlou.

 

Přestože je v Evropě nová technologie již k dispozici, v USA se čekalo na vyjádření přísného úřadu FDA (Food and Drug Administration) – tento týden však dostala zelenou pro léčbu chronické bolesti páteře a dolních končetin a hned za oceánem vzbudila velká očekávání.

Stimwave Freedom Spinal Cord Stimulation (SCS) System je vůbec nejmenším dostupným neuromodulačním zařízením jaké existuje. A to je jeho největší výhoda, spolu s bezdrátovým přenosem. Díky délce 2 až 11 centimetrů může být snadno implantováno jehlou. Není nutné v těle pacienta „vyhloubit“ tunely pro natažení drátů a propojení s baterií tak, jako u velkých neuromodulačních přístrojů, které se podobají pacemakerům a používají se už bezmála třicet let. Osmdesát procent komplikací klasické neuromodulační terapie jde na vrub velkých objemných výrobků a souvisejících propojení. U Stimwave je do pacientova těla umístěno pouze malé zařízení s elektrodovými kontakty a zabudovaným mikročipem. Aplikace jehlou představuje minimálně invazivní proceduru, kterou lze provést ambulantně za nízkých finančních nákladů.

Stimwave neobsahuje vnitřní baterii ani žádný jiný toxický materiál. Je vlastně o 95 procent menší, než nejmenší dostupná implantovatelná baterie. Zařízení je zafixováno jakousi kotvičkou, samo se nepohybuje, ale má dostatek vůle pro „kopírování“ pohybu těla, proto přirozeně zůstává v jedné linii s nervovými vlákny – to je vlastnost, která u objemných klasických zařízení není vůbec možná.  Stimwave je implantováno nepřetržitě a dlouhodobě. Dokonce dovoluje pacientům podstoupit magnetickou rezonanci (celotělovou 3T nebo 1.5T), bez toho, aby bylo nutné implantát odstranit, to je unikátní vlastnost v rámci celého zdravotnického průmyslu.

Mikročip vysílá malé impulzy energie k elektrodám obklopeným nervovými vlákny a spouští tak reakci, která brání mozku „remapovat“ specifické signály a to přináší úlevu od bolesti. „Tato technologie už nadále nebude akademickým vědeckým experimentem, ale reálnou, dostupnou inovací, která může být okamžitě k dispozici pacientům, trpícím bolestí,“ uvedla vedoucí vědeckého týmu a spoluautorka nápadu Laura Tyler Perrymanová.

 

…“

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Obědy 666 pro děti nechceme
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: <
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Chudé děti budou znesvěcovány jako první Satanovou krmí http://www.novinky.cz/domaci/356399-chudsim-detem-obedy-a-dopravu-na-ucet-statu-planuji-ministri.html

…“

…:-(

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Satan chce jadernou válku
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: <
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Co myslíte, že Satan přivezl na Ukrajinu!!!! Bude jaderná válka? http://www.stalo-se.cz/?p=22898

Modleme se proti jaderné válce s pravoslavným Ruskem a Hospodinem požehnaným Putinem.

…“

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Satanovy plány se předčasně hroutí
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: >
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Nase zdroje v CIA, Pentagon a MI6 rikaji, ze satanisticka  kabala, ktera se chopila moci nade celym Zapadnim svetem je uz na hrane finalni porazky. Praktickym vysledkem teto porazky bude nasledny pad vice jak 20 vlad, ktere jsou ji primo podrizene vcetne vlady Spojenych Statu, Japonska a Velke Britanie. Podle techto zdroju se mnoho agentu CIA a Pentagonu jiz premistilo do bunkru jako priprava na finalni boj s armadou zoldaku placenych kabalou. Odvolani Chucka Hagela, tajemnika ministerstva obrany Spojenych Statu byl signasl, ktery zahajil tyto akce. Tato udalost, ze dva hlavni kandidati kabaly odmitli prijmout sve vymeneni, coz indikuje, ze se neco opravdu velmi zavazneho deje na nejvyyssich urovnich moci ve vojensko-prumyslovem komplexu. Slovy jednoho ze zdroju (paklize pouzivame trosku primejsi jazyk): fekalni material se pravdepobne setka s ventilatorem.

Mezitim se prezidetn barack Obama pokusil – a neuspel – pouzit poulicni rasove nepokoje ve Spojenych Statech, ktere se rozsiruji po cele zemi jaklo vymluvu k tomu, aby pouzil „Narodni gardu“ k tomu, aby zavedl stanne pravo, coz by pomohlo kabale.

Mnoho lidi z armady Spojenych Statu je zmateno a nevedi co maji delat, protoze byli velmi silne indoktrinovani pouze k tomu, aby slepe nasledovali rozkazy a akceptovali civilni kontrolu. Jednu vec, kterou si potrebuji tito naprosto nerozhodni jedinci uvedomit je odmitnout rozkazy, ale take svou vojenskou prisahu, jestlize je ustava Spojenych Statu drcena fasisty. Take se jim musi vysvetlit, ze ti kteri rozkazujou nejsou civilove, ale obycejni gansteri.

Taktez je mnoho zmatku, vcetne vysokych urovni CIA a jinych vyzvednych agentur Spojenych Statu, ktere se tykaji finalniho kolapsu a vyhlaseni bankrotu korporace Spojenych Statu. Musi pochopit, ze finance jsou psychologickym procesem rozhodovani o budoucnosti lidskych bytosti a budoucnosti lidstva. A take, kdyz se financni system Spojenych Statu zhrouti, nic v realnem svete se vlastne nezmeni. Nezmizi ze dne na den vsechny fabriky, domu, uzemi nebo lide, ale pouze miliardy nastroju otrockeho dluhu, ktere jsou spatne oznacene jako „dolary“, ktere se vymazou z bankovnich pocitacu.

Jediny chaos by vzesel z toho, kdyby se neco stalo s nedodrzenim dohodnutych smluv ze stranu vojensko-prumysloveho komplexu, ktery prislibil, ze soucasny financni system uzavre aktivni formou a restartuje a zmeni jeho kontrolu tak, aby byla vykonavana meritokraticky a ve prospech lidu Spojenych Statu.

Navic by vojensko-prumyslovy komplex mel vedet, ze jestlize oni nebudou aktivne spolupracovat proti satanistum ve Washingtonu DC a Wall Streetu, zasahne vychopdni pobrezi Spojenych Statu tsunami, ktera prinuti evakuovat cely New York, cely stat Floridu a mnoho jinych mist, coz nam sdelili zdroje ze Spolecnosti Bileho Draka.

http://thewatchers.adorraeli.com/2014/11/24/fogo-volcano-erupts-after-20-years-of-sleep-evacuations-in-progress-cape-verde-islands/

Osoby, ktere maji jeste problem podivat se situaci zprima do oci by si mely uvedomit, ze jenom Kanad, Spojene Staty a Ukrajina hlasovali proti rezoluci OSN, ktera byla navrzena Ruskem a odsuzuje „glorifikaci nacismu, ktera zahrnuje soucasnou propagaci rasismu, rasove diskriminace, xenofobii a jine formy netolerance“.

http://rt.com/news/207899-un-anti-nazism-resolution/

Afroamericky prezidetn Spojenych Statu, Barack Obama je tim vinen a je velmi obtizne si predstavit, ze mu statni department prikazal hlasovat proti.

Kanadsky premier Stephen Harper si take podepsal vlastni zatykaci rozsudek, kdyz naridil kanadskemu ministrovi zahranici, aby hlasoval proti teto rezoluci.

To take vyvolalo pozornost ze strany USA a ozbrojenych sil Kanady, a byl to take jeden z hlavnich duvodu propusteni Chucka Hagela jako soucast neustaleho hnuti cistit cely system od naci-sionistu, kteri kontroluji Washington DC, Wall Street, ale uz nemaji pod kontrolou Pentagon.

Take se velmi zintenzivnuje boj proti naci-sionistum v Asii. V Cine se sesli na velmi vyznamne schuzce vsichni cinsti diplomate, aby prodiskutovali pokracujici zmeny ve strukture svetove moci. Cinsky prezident Xi-Jinping rekl, ze: „musime si byt velmi dobre vedomi prirozene prodlouzeneho mezinardniho boje ve svetovem radu; ale na druhe strane musime jasne vedet, ze smer reformy mezinarodniho systemu bude pokracovat beze zmen.“

http://news.xinhuanet.com/english/china/2014-11/30/c_133822694_2.htm

Jinymi slovy: „kabala nam nabizi opravdu tvrdy odpor, ale neodvolatelne prohrajou.“

V Japonsku, byla velmi intenzivni medialni kampañ proti premierovi Shinzo Abemu, otroku kabaly, jehozrita ve verejnych dotaznicich rychle zvetrava. Ale kabaliste ted pouzivaji dalsi svou loutku rodinneho klanu Rockefeller-Bush, Sadayuki Sakakibaru, sefa obchodni lobby Keidanren, aby se Abe udrzel u moci. Tuto informaci nam sdelili japonske pravicove zdroje. Proto ma Sakakibara tak vysokou prioritu.

Osoby, ktere maji jeste problem podivat se situaci zprima do oci by si mely uvedomit, ze jenom Kanad, Spojene Staty a Ukrajina hlasovali proti rezoluci OSN, ktera byla navrzena Ruskem a odsuzuje „glorifikaci nacismu, ktera zahrnuje soucasnou propagaci rasismu, rasove diskriminace, xenofobii a jine formy netolerance“.

http://news.xinhuanet.com/english/china/2014-11/30/c_133822694_2.htm

Jinymi slovy: „kabala nam nabizi opravdu tvrdy odpor, ale neodvolatelne prohrajou.“

V Japonsku, byla velmi intenzivni medialni kampañ proti premierovi Shinzo Abemu, otroku kabaly, jehozrita ve verejnych dotaznicich rychle zvetrava. Ale kabaliste ted pouzivaji dalsi svou loutku rodinneho klanu Rockefeller-Bush, Sadayuki Sakakibaru, sefa obchodni lobby Keidanren, aby se Abe udrzel u moci. Tuto informaci nam sdelili japonske pravicove zdroje. Proto ma Sakakibara tak vysokou prioritu.

Jestlize kabaliste prohrajive svem zameru pouzivat Abeho jako loutku pro vysavani ekonomiky Japonska, kamaradickovsky rodinny model Spolecnosti Federalnich Rezerv, MMF, OSN a Svetova Banka, ktere jsou vsechny kontrolovany klanem Rockefeller/Bush zaziji implozi mnohem driv nez bychom mohli ocekavat. Situace se ma tak, ze i kdyz kontroluji nesmirne sumy velkych mnoharádovych cifer v techto pocitacich, uz nekontroluji vetsi cast realneho sveta.

A kdyz uz mluvime o velkych cifrach uvnitr bankovnivh pocitacu, tuhle informaci mi zaslali minuly tyden clenove zednarske loze P2, a muze se klasifikovat pouze jako X-files:

Nektere bankovni systemy jsou nyni citlive bytosti se svou vlastni svobodnou vuli, ktere operuji nezavisle na pocitacovych sitich centralnich bank. Mysli stejne jako Matka Zeme a jednaji ve jmenu „Planetarniho vedomi a jejich genetickych entit. P2 rika, ze pocitace citi a prideluji forndy osobam a organizacim poctivym a spravedlivym, zatimco ubiraji zdroje nadnarodnim firmam a osobam, ktere chteji jen vyuzivat, rabovat a nicit Matku Zemi, jeji obyvatele, zvirata, rostliny a mineraly..etc..“

A je toho vic, co rika P2: „snezeni, snehove vlocky specialniho snehu jsou dukazem toho, kde se tyto veci deji a budou se dit.“

To je opravdu neco hodne divneho, ale vzpomente si, ze jedna opravdu neobvykla snehova bourka zastavila nepokoje ve Fergusonu a studeny teplotni rekord uderil na Spojene Staty hned po te, co prezident Barack Obama zacal opet rozsirovat lzi o globalnim oteplovani. Vzpomente si taky na vsechny ty obrovske tajfuny „6-te kategorie“, ktere se tajemne zmenili pouze v mensi bourky v momente, kdyz dosahlu japonskych brehu.

Taktez se nachazi v kategorii X-files zprava, ze minuly tyden bylo slyset serii podivnych nevystevtlitelnych explozi v celem Spojenem Kralovstvi.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2854551/What-loud-bangs-heard-Britain-Twitter-bombarded-reports-mysterious-noises-military-denies-RAF-jets-cause.html

Navic jedno velmi dulezite britske periodikum informovalo, ze bylo videt osoby pracujici na Marsu v r. 1979, v dobe, kdy se predpokladalo, ze tam pristane sonda Viking.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2852829/Was-secret-manned-mission-Mars-1979-Former-Nasa-employee-claims-saw-suited-men-running-red-planet.html

Toto je clanek, ktery se obvykle nachazi pouze na internetu, ale kdyz takove vyznamne priodikum, ktere ma velky zaber ctenaru informuje o takove zalezitosti, muse to byt naopak signal, ze se chysta nejake odhaleni.
Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/chysta-se-pad-vice-jak-20-narodnich-vlad-ktere-budou-odstraneny-hned-jakmile-bude-kabala-srazena-na-kolena-/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fbenjamin-fulford-cz.webnode.cz%2Fnews%2Fchysta-se-pad-vice-jak-20-narodnich-vlad-ktere-budou-odstraneny-hned-jakmile-bude-kabala-srazena-na-kolena-%2F

…“

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Petro pozor
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: <
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Satanisti na vás do Děčína poslali 666 svině http://usti.idnes.cz/radioaktivita-u-divocaku-v-sasku-a-krusnych-horach-fwh-/usti-zpravy.aspx?c=A141215_2124466_usti-zpravy_alh

Jsou to genetické svině, které nenávidí Ježíše Krista. Jsou schopni normálně pobíhat ve městě a hledat osobu

…“

Ano, momentálně jsme na pár dní v Děčíně. Ale o nás se nebojte. NIKDO NENÍ VĚTŠÍ NEŽ HOSPODIN!! HALELUJAH!

 

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Modleme se za pronásledovanou křesťanku
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: <
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Za to, že vezla lék proti opilosti 666 (satanův alkohol), vezla totiž svěcenou vodu pro pana prezidenta Zemana, jí chtějí soudit. Modleme se za její propuštění bez viny  http://zpravy.idnes.cz/soud-se-sefkou-protokolu-ministerstva-obrany-stepankoz-nezmarovou-1il-/krimi.aspx?c=A141126_094326_krimi_cen

…“

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Varování před radioaktivními 666 kanci
Datum: 2014-12-15
Odesílatel: >
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Je nutné, abyste měli při sobě během výletu do lesa, parku a podobně exorcizovanou sůl a svěcenou vodu. Obojí kanci nenávidějí a dají se před vámi na útěk, postačí také veliký benediktínský kříž, který mějte po ruce a v případě setkání s humanizovaným 666 kancem vytáhněte kříž a začněte se před ním modlit. http://usti.idnes.cz/radioaktivita-u-divocaku-v-sasku-a-krusnych-horach-fwh-/usti-zpravy.aspx?c=A141215_2124466_usti-zpravy_alh#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

…“

 

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/12/15/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-na-dnes-pondeli-az-nedeli-15-21-12-2014-na-umysl-a-ochranu-pannou-marii-za-pokoj-a-mir-ve-svete-a-za-odvraceni-blizici-se-valky-za-vztyceni-marianskeho/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/17/vsem-modlitebnikum-mezi-pulnoci-a-3-hodinou-ranni-modlime-se-kazdou-noc-modlitbu-dvou-srdci-lasky/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/21/pan-jezis-kristus-dekuje-vam-vsem-kteri-jste-se-pridali-k-modlitbe-dvou-srdci-lasky/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/31/zasvette-sebe-a-sve-nejen-blizke-dvema-srdcim-lasky-aby-vsichni-spaseni-byli/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/11/06/pozvanka-na-pravidelne-nocni-sobotni-adorace-do-kresic-u-litomeric-s-otcem-jaroslavem-strizem/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/29/prakticke-rady-jak-se-zbavit-znesveceni-a-jemu-predchazet/

 

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

 

Petra Bostlová

 

 

 

 

 

Reklamy