Koupí CD křesťanského písničkáře Petra Maria Lutky podpoříte naši misijně evangelizační činnost i další Petrovu tvorbu


Moji milí čtenáři, modlitebníci a poutníci, přátelé,

 

děkujeme vám všem za vaše modlitby a podporu všeho druhu, které se nám v naší evangelizačně misijní činnosti pro Pána Ježíše Milostí Boží dostává. I vaším prostřednictvím.

 

Nejen proto, že se blíží Vánoce, a tedy čas podarovat pod vánočním stromečkem naše blízké, ráda bych vás informovala, jak i z dalšího směru můžete podpořit naši misijně evangelizační činnost (viz: Centrum pomoci Nejsvětějšího Srdce Ježíšova a Neposkvrněného Srdce Panny Marie – projekt pomoci  všem lidem k návratu k Bohu, http://zednarikekristu.wordpress.com), a sice: zakoupením si cédéčka křesťanského písničkáře Petra Maria Lutky (ukázka jeho nádherné tvorby Ducha Svatého je zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2014/08/25/muj-nejkrasnejsi-blog/ )

 

Máme k dodání tato Petrova CD (každé CD je za 200 Kč):

1. Všichni jste moje děti

2. Tisíckrát buď pozdravena, Maria

3. Na Karmelské hoře

4. Přicházíš

5. Neposkvrněná

6. PM

7. Dvě Srdce

8. Vánoční

9. Tři jablka

10. Skryté slunce

 

Doporučuji nám všem mít alespoň některá cédéčka Petra Maria Lutky doma a často jeho písničky poslouchat. Jeho tvorba je úžasná práce Ducha svatého! Poslechem jeho písniček duchovně čistíme špinavé nánosy světa v naší mysli i srdci, upevňuje se naše víra, duch se posiluje, a kde víra (zatím) není, tam se vzbuzuje!

 

Podarujte také své blízké a přátele Petrovým cédéčkem, kromě modliteb neznám lepší formu evangelizace, než je právě tato!

Z naší zkušenosti z misie: poslechem Petrových písniček posedlým se ulevuje, malátný duch se posiluje – a satanisti jeho cédéčka dokonce kradou (!), ze strachu, že zase někdo prostřednictvím Petrových písní uteče k Bohu!

A to je přece úžasné! 🙂

 

Jak už jsem jednou psala: Lutka do každé rodiny! 🙂

 

 

Pán Ježíš vás všechny mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

 

Petra Bostlová

 

 

p.s. Objednávat, s udáním konkrétního CD z výběru (viz seznam výše), lze e-mailem na adresu: kancelar@sdeo.cz, zednarikekristu@seznam.cz, magdach@seznam.cz, nebo telefonicky: 774 088 244, 601 343 828.

Závazným potvrzením vaší objednávky pak bude převedení příslušné částky (podle počtu vámi objednaných cédéček + 30 Kč na poštovné) na číslo účtu:

pro Českou republiku:
2200438778/2010

pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

Balíček vám poté příjde poštou na vaši adresu, kterou, prosím, udejte do e-malu nebo telefonicky, spolu s Pečetí Živého Boha, požehnanou katolickým knězem (případně s vícero jejími výtisky, udáte-li jejich vámi požadovaný počet).

 

Nebo cédéčka lze u nás vyzvednout přímo – osobně při akcích, které pořádáme (viz aktuálně zde na blogu) či při jiných příležitostech.

 

(pozn. jiným způsobem doručit CD nelze, jako kupř. na dobírku. Takový balíček by vám totiž nedošel, dlouhé prsty běsnících satanistů by se o to totiž postaraly. Modleme se za ně)

 

 

Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista, našeho milovaného Dobrého Pastýře, Spasitele a Vykupitele

 

 

Vaše Petra Bostlová a Magda

 

 

 

 

Reklamy