Praktické rady, jak se zbavit znesvěcení…A jemu předcházet.


 

Dnes, za současných podmínek, není možné úplně se vyhnout našemu znesvěcování, které se, úmyslně a plánovitě, na nás hrne ze všech stran.

Znesvěcení je možné eliminovat, což je nanejvýš doporučeníhodné. Jak? Kupř. nezapínat televizi a nedívat se na ty cíleně nás znesvěcující televizní pořady. Což by bylo obsažností na samostatný blog. Zde jen uveďme, že už samotné televizní vysílání vysílá do našich domovů nejen podprahové negativní signály a negativní vlny, dokonce i přímo černá zaříkávání.

Stejně tak rozhlas.

 

A o internetu ani nemluvě! (To znamená: nebýt na internetu zbytečně dlouho. Vyčíst z internetu jen ty informace, které skutečně potřebujeme. Protože zároveň je právě i internet už jediným zbylým médiem, kde se, přes všechny ty úmyslné zednářské blamáže a snahy o manipulace, přece jen více můžeme přiblížit pravdivému informování. Stále ještě…)

 

Eliminujte také všechny ty „chytré“ mobily a další top technologie a technologické výstřelky. (Mobil doporučujeme mít co nejjednodušší.)

 

Před časem jsem zveřejnila informaci, jak při připlacení v supermarketu je vám, skrze čárový kód, laserem do vašich potravin a všeho vámi zakoupeného zboží vypáleno ďáblovo číslo 666:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/03/informace-z-jejihoz-vyzrazeni-zednosatanisti-sili-zrudnost-caroveho-kodu-na-zbozi-a-jak-se-chranit-pred-jeho-zhoubnymi-666ucinky/

 

Nebo hit letošního léta, „trendy“ gumičkování:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/10/trendy-naramky-z-gumicek-specialni-okultni-bizuterie-a-dalsi-pokusy-a-pokusy-zleho-jak-nas-znesvetit/

 

Nebo se díváte na video na internetu, které je třeba součástí zpráv informačních serverů českých zednářských periodik, jako jsou: Babišovy idnes.cz, bulvární Blesk.cz a další – a ani netušíte, že vás jím černě zaříkávají. (Tak i to se děje.)

 

 

Úmyslem tohoto blogu však není vás děsit, ani zde podat vyčerpávající seznam, čím a jak nás vládnoucí zednářstvo úmyslně znesvěcuje.

 

Smyslem tohoto blogu je: poradit vám, aby na vás toto znesvěcení minimálně působilo.

 

To, co znovu a znovu zveřejňuji téměř v každém mém blogu a platí pro tato doporučení, je zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/14/modlitby-a-rady-pro-kazdeho-tedy-i-zednare-jak-se-uchranit-pred-satanem-a-antikristem/

– To je základ.

 

Ano, právě modlitba je tou nejúčinnější prevencí proti kultickému znečištění a znesvěcení, stejně jako nejúčinnější zbraní, když ke znečištění právě dochází, a i poté, když k němu už došlo. (Zkrátka ve všech fázích.)

 

Stále platí (i pro tyto eventuality) základní modlitební trojice (viz odkaz výše): modlitba Boží pečeti (- hned, jak otevřete ráno oči), modlitba svatého růžence a Korunka k Božímu Milosrdenství po ránu co nejdříve, s velmi nápomocnou modlitbou ke Svatému Archanděli Michaelovi kdykoli a často během dne. (Všechny tyto modlitby, viz odkaz výše) Přičemž konkrétním vyjmenováním našich blízkých v těchto modlitbách a všech, které také chceme ochránit, poskytujeme zprostředkovanou Boží ochranu i jim.

 

Ze zkušenosti velmi doporučujeme modlit se každý den také Enchiridion svatého Lva III. :

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/05/17/presilne-modlitby-na-ochranu-od-svateho-lva-iii-papeze/

– zvláště při probíhajícím technologickém útoku, je-li (kupř. pulzním dělem apod.). Je možno se jej modlit také kdykoliv během dne, kdy je zrovna třeba.

 

Máme-li tzv. „blbou náladu“ (kupř. po zhlédnutí televizního pořadu, což je pravidlem, právě kvůli skrytým černomodlitebním útokům skrze televizní vysílání) a nemůžeme z nějakého důvodu sáhnout po modlitbě, zato po cédéčku ano, velmi doporučujeme pustit si písničky Petra Maria Lutky. Jsou totiž prací Ducha svatého:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/08/25/muj-nejkrasnejsi-blog/

 

Jistě platí vzájemně se žehnat, přímo a osobně i nadálku, kdykoli a často:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/19/zehnejme-si-navzajem-vsem-pratelum-i-nepratelum/

 

A určitě se zasvětit Panně Marii a zasvěcení (kterých je mnoho verzí, můžeme si vybrat i několik z nich zároveň) modlit se každý den a jistě nevynechat toto:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/18/zasvetme-se-vsichni-panne-marii/

 

Kdo může přijímat svatá přijímání, jak známo, velmi doporučujeme, Milostí Boží, „udělat“ sobě, rodině, přátelům atd. Deviatnik Ježíše, Krále všech národů:

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/10/06/deviatnik-velika-bozi-ochrana-vymodlete-si-jijej-u-sv-prijimani-prosim/

 

Kdo má možnost, tak pijte svatou vodu Panny Marie z mariánských poutních míst. (Kupř. Turzovka, Lysolaje, Křemešník a další.)

 

Nezapomeňte svému knězi předat oficiální církevní formule na exorcizování vody, soli, oleje (a může být i benediktínské medailky):

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/04/predejte-svemu-katolickemu-knezi-formule-na-exorcizovani-soli-vody-oleje-a-benediktinske-medailky/

a exorcizovanou sůl používat běžně v kuchyni na solení (velmi totiž nejen kulticky čistí organismus od všeho zlého, což se v současné době rapidních černých útoků na nás všechny hodí převelice), žehnat se exorcizovaným olejem, který můžeme po kapkách vkápnout třeba i do salátu nebo si jím pomazat (symbolem kříže) aktuálně bolavá místa na těle a exorcizovanou vodou si určitě vystříkat domov, zvláště pak rohy domu – bytu.

 

A hlavně: nezapomínejme se modlit, vždyť máme takové stohy tak krásných modliteb…stačí si vybrat, a třeba i zde:

https://petrabostlova.wordpress.com/modlitby-a-rady-pro-vsechny-i-zednare/

 

A třeba dnes začneme touto? 🙂

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/10/17/vsem-modlitebnikum-mezi-pulnoci-a-3-hodinou-ranni-modlime-se-kazdou-noc-modlitbu-dvou-srdci-lasky/

 

 

Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista

 

Pán Ježíš vás a vaše rodiny žehnej, veď a ochraňuj

 

 

Petra Bostlová