Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

Otevřený dopis satanistce Janě Karáskové (a všem satanistům): Utíkejte ke Kristu!


V neděli v noci dostala jsem od satanistky Jany Karáskové (opět) smsku.

Občas mi od ní smsky chodí.

Tato zněla takto: „Holčičko mame ho (pozn. Roberta) plne v moci falesnejma slibama a cipama co sis myslela ten pujde do pekla nech ho uz byt je ztracenej pro na…“

 

 

Vážená paní Karásková, kdo kam půjde, nechte laskavě na soudu Pána Ježíše Krista, ten bude jednou každého z nás soudit, Vy nikoli.

Mnohem spíše si hleďte Vy sama sebe, kam máte namířeno. Jste to naopak vy všichni satanisti, které má Satan v moci – „falešnejma slibama a čipama“. To Vám Satan prozradil, že své věrné, za věrné služby jemu, podaruje věčným trápením v Pekle?! Věčnou bolestí, strastí a utrpením, v hořícím jezeře síry, navěky.

To tedy dost pochybuji, že vám satanistům to řekl.

 

Proto: utíkejte vy všichni satanisti od něho, k Pánu Ježíši Kristu a proste Jej za odpuštění! Odpustí vám, budete-li upřímně a hluboce litovat svých hříchů, všeho zlého, čeho jste se dopustili. Pán Ježíš vám odpustí a vysvobodí vás z otroctví Zlému! Budete i vy pak s ním v Ráji, ve věčné lásce, pokoji a radosti, až příjde Pán Ježíš ve slávě a moci při svém Druhém příchodu a navždy smete hřích světa!

Rozhodněte se teď. Kde chcete strávit věčnost.

Pořád ještě je čas milosti. Není ho však už nazbyt…Pak už bude pozdě litovat. Neodkládejte své rozhodnutí.

Rozhodněte se pro Krista!

 

Žehnám vás všechny křížem našeho Pána Ježíše Krista

 

Petra Bostlová

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: