Antikrist v Praze, Satan v Bruselu, Satan v Praze

NEPIŠTE SE DO SEZNAMU KATOLÍKŮ PŘI ZÍTŘEJŠÍM SČÍTÁNÍ V KOSTELÍCH! NEBO PŮJDETE COBY PRONÁSLEDOVANÍ MEZI PRVNÍMI!


Zítra, v neděli, 12. října 2014, je na nás v katolických kostelích připravena HABAĎŮRA: TZV. SČÍTÁNÍ KATOLÍKŮ!

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/ceska-biskupska-konference-spocita-pravidelne-navstevniky-bohosluzeb–1407041

 

SAMOZŘEJMĚ SE NIKAM NEPIŠTE! DO ŽÁDNÉHO SEZNAMU!

 

COPAK CHCETE, ABYSTE BYLI JAK VE VÝKLADNÍ SKŘÍNI, AŽ UDEŘÍ PRONÁSLEDOVÁNÍ NÁS KŘESŤANŮ?! A katolíků mezi prvními. (TŘEBA POZVÁNKÁMI NA POVINNÁ OČKOVÁNÍ EBOLOU?!!)

 

UŽ I PLOŠNÉ PRONÁSLEDOVÁNÍ PŘEVÁŽNĚ KATOLÍKŮ JE NA SPADNUTÍ! PROTO: Nikam se zítra, ani nikdy jindy, nepište! Do žádného seznamu!

 

 

Petra Bostlová

 

 

Reklamy

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

Podpoříte naši vydavatelskou činnost?

Vážení čtenáři, doba pokročila a tak i naše Mariánské společenství musí reagovat na nastalou situaci. V rámci toho, jak jste si jistě v poslední době všimli, je rozšíření naší publikační činnosti.  Tak hodláme i nadále pokračovat a kvalitu a profesionalitu našich článků, které Vás informují o událostech, o kterých se většinou jinde nedozvíte, či ne z tohoto zorného úhlu pohledu, stále zvyšovat. Tomu odpovídá i čas, který je třeba do přípravy a vydávání článků investovat. Prosíme, podpořte i tuto naši činnost příspěvkem podle Vašeho uvážení a možností, nabízí se také příležitost ve Vaší bance zadat stálý platební příkaz na libovolnou sumu příspěvku, a tak se již více nestarat a přitom nám umožníte v publikační činnosti pokračovat a nadále se zlepšovat. Děkujeme Vám! Zachovejte nám i nadále přízeň, vždyť přece: PRAVDU NELZE UMLČET! Vaše Petra Bostlová. Čísla účtů:

Pro Českou republiku:
2200438778/2010

Pro Slovenskou republiku:
2200438778/8330

IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Blogy 2013-2018

Reklamy
%d bloggers like this: