HÁJKŮV PROTIPROUD JAKO JEDNA (další) VELKÁ ZEDNÁŘSKÁ LEST!


Je na nejvyšším čase, abych již upozornila mé čtenáře (to také proto, že mnoho mých čtenářů čte a věří tomu informačně žurnalistickému serveru a na jejich informace tam zveřejněné se odkazuje a jimi mnohdy řídí: PROTIPROUD PETRA HÁJKA, bývalého kancléře V. Klause,  JE JEDNA (další) VELKÁ ZEDNÁŘSKÁ LEST!

 

Přitom co se metody zednářů týče, nic nového pod Sluncem: zednáři se vždycky s velkou péčí „starali“ o všechna tzv. „nezávislá“, alternativní média (vůbec nikoli jen ta mainstreamová). Tzv. „nezávislá“ média tak byla a jsou přímými počiny zednářů (jako kupř. Bartošův Freeglobe a další) či nebyla-li na počátku tak zakládána, taková zednáři dříve či později stejně ovládli (zde mohu jmenovat všechna ostatní ta, která nepatří do první skupiny. Kromě jednoho).

Na našem českém mediálním trhu mezi nezávislými informačními internetovými médii (protože ta tištěná patří zednářům ZCELA) existuje pouze jeden jediný skutečně nezávislý informační server. (Nepočítám-li pár křesťanských, o které se však vede boj.) Který to je konkrétně, ten jediný skutečně nezávislý, tu nebudu jmenovat. (Protože bych jej tak okamžitě poslala ke dnu.)

 

ALE HÁJKŮV PROTIPROUD TO NENÍ URČITĚ!

Ba právě naopak: Hájkův Protiproud JAKO ZEDNÁŘSKÝ VZNIKL, JE VEDEN  A TAK SMĚROVÁN. (Navzdory některým zaměstnancům Protiproudu, kteří o této zednářské boudě nemaji ani šajn. Jako kupř. chudák pan Červenka.)

Smyslem zednářského projektu Protiproud je: SVÉST (na zcestí) DO JEDINÉHO SMĚRU TY, KTEŘÍ VĚDÍ O LŽÍCH MAINSTREAMU A HLEDAJÍ PRAVDU. Jenže tu se na zednářském serveru s názvem Protiproud nedozvíte určitě…

 

Petra Bostlová

Reklamy