Satanistický megatempl Dobrovíz – až do Pavlova! Zkáza kolem, kam se podíváš…PŘIMKNĚME SE VŠICHNI K PÁNU BOHU! SKRZE KRISTA JEŽÍŠE!


 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Satanistická brutalita přitvrzuje
Datum: 2014-09-15
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Petro,

informujte veřejnost, že primář je posedlý Satanem, je veden ve svých hrůzných vražedných úmyslech přímo samotným Satanem http://plzen.idnes.cz/klatovy-nemocnice-lekar-muceni-deti-policie-fzp-/plzen-zpravy.aspx?c=A140915_141521_plzen-zpravy_pp

(pozn. psala jsem o tom:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/09/15/pochody-smrti/ )

Vzpomínáte na sebevraždy špičkových evropských sportovců, o kterých jste psala? Snaží se zlehčit, že umírají lidé, kteří jsou pro Satana symbolem, aby vyděsil lidi od víry k Bohu http://hokej.idnes.cz/hokej-sebevrazda-miroslav-hlinka-rozhovor-robert-zaruba-vzpominky-11q-/reprezentace.aspx?c=A140915_150033_reprezentace_cig

Zabíjí Satan, aby se lidé třásli hrůzou a sklonili před ním hlavu. Satan vede sebevražedné úmysly.

…“

 

 

ČLOVĚK MÁ MÍT BÁZEŇ POUZE PŘED HOSPODINEM, PŘED JEHO TRESTEM, JESTLIŽE JE JEHO NEPŘÍTELEM. Strach od Boha není, ale od Satana. Strach od Pána Boha odděluje. PŘIMKNĚTE SE VŠICHNI K PÁNU BOHU, SKRZE KRISTA JEŽÍŠE, JEN S NÍM A V NĚM JE ZÁCHRANA A SPÁSA. Prosme Pannu Marii o pomoc.

 

 

 

A zase ta Dobrovíz…

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: AMAZON DOBROVÍZ!!!
Datum: 2014-09-15
Odesílatel:
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

 

„Petro, to je hrozivé http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/amazon-chce-u-prahy-treti-centrum-1118540

…“

 

 

Ano, je to hrozivé. Momentálně satanisti, pod Satanovým vedením, budují podzemní chodby, spojnice, mezi satanistickými megatemply Dobrovíz, Litochovice a Ptyč. A satanistický megatempl v Dobrovízi prodlužují až do Pavlova (!), viz v článku výše. Hangáry na povrchu mají vybavovat kotly (!) a budovat v nich prý „jatka“. Ale ne zvířecí, že?!

 

 

HOSPODIN ROZMETEJ SATANOVY PLÁNY

 

HSPODIN BUDIŽ K NAŠÍ ZEMI MILOSTIV

 

 

Petra Bostlová