Konejme poutě k Panně Marii Sedmibolestné v Praze – Lysolajích


 

Konejme poutě k Panně Marii Sedmibolestné v Praze – Lysolajích.

 

Přinesou každému z nás veliký duchovní dar a osvobození!

 

Jedná se o převelice požehnané poutní místo Panny Marie, které nebylo a není satanisty znesvěceno! Bojí se ho jako čert kříže, a to doslova.

 

O něm, zde: http://www.youtube.com/watch?v=bGzkbNQ1iWs

 

Na poutním místě Panny Marie Sedmibolestné v Praze – Lysolajích naleznete také zázračný pramen Panny Marie, uzdravující duši a tělo. Jeho účinky jsou veliké.

 

Na poutní místo se dostanete velice snadno, pražskou MHD z metra Dejvická autobusem č. 160 a 355, pouhých deset minut jízdy! Pojedete na konečnou „Lysolaje“ a odtud pouhých cca. 200-300 metrů pěšky po chodníčku do údolí parku, kde se poutní místo Panny Marie nachází.

 

PANNA MARIA VE ZJEVENÍ R.V. NÁS PROSÍ, AŤ OCHRÁNÍME JEJÍ POUTNÍ MÍSTO A PRAMEN. Když jsem se R.V. ptala, jak, i to od Panny Marie ví: POUTĚMI A MODLITBOU.

 

Za ochranu poutního místa a pramene Panny Marie se již modlíme, v soukromých modlitbách a v našich modlitebních kampaních, společné poutě budou následovat. První společná pouť proběhne, dá-li Pán, již tuto sobotu, 28.6.2014! (Podrobné informace budou následovat, zítra zde na mém blogu.)

 

POUTĚ K PANNĚ MARII SEDMIBOLESTNÉ DO LYSOLAJÍ VŠAK DOPORUČUJI KONAT ZÁROVEŇ I OSOBNÍ SOUKROMÉ, zkrátka na nic nečekejme – a rozjeďme se do Lysolají, k Panně Marii!

Zvláště vy (nejen) pražští a všichni, kdo máte jakoukoli bolest, zvláště rázu duchovního.

Modleme se přímo na místě u nohou Panny Marie a pijme z jejího zázračného pramene.

 

Panna Marie vás všechny žehnej a doprovázej

 

 

Petra Bostlová

 

 

Reklamy