VYHLAŠUJI PRAVIDELNOU KAŽDODENNÍ MODLITBU BOLESTNÉHO RŮŽENCE ZA PSYCHIATRICKOU „LÉČEBNU“ BOHNICE


 

VYHLAŠUJI PRAVIDELNOU KAŽDODENNÍ MODLITBU BOLESTNÉHO RŮŽENCE ZA PSYCHIATRICKOU „LÉČEBNU“ BOHNICE, její pacienty, interní i externí a jejich trýznitele, od 18 hodin, každý den.

 

O psychiatrické „léčebně“ Bohnice jsem psala již vícekrát. O hrůzách, které se tam každodenně dějí!

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/05/02/psychiatricky-koncentrak-bohnice-tovarna-na-smrt/

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/05/01/psychiatricka-praxe-sadismu-ekonomky-co-se-vydava-za-lekarku-v-bohnicich-motole-a-jinde-satanistky-jany-karaskove/

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/04/29/satanisti-na-prikaz-satanisticke-zednarske-obedience-zavrazdili-ivetu-bartosovou-a-odvlekli-jejiho-manzela-josefa-rychtare-aby-nemohl-vypovidat-kam-do-bohnic-karaskova-okamzite-ho-pustte/

 

/A další mé blogy zde na wordpressu./

 

Areál tohoto bohnického novodobého nacistického lágru patří také k pravidelným místům, odkud také vedeme naše denní modlitební kampaně Ježíš lidstvu (kromě tohoto modlitebního úmyslu obsaženého v našich každodenních večerních modlitebních kampaních), kde se tak za lidi modlíme.

 

Chtělo by však vést naše denní modlitební kampaně odtamtud ještě více a častěji, jenže míst, kde musíme modlitebně působit přímo na místě, je opravdu hodně.

 

Podpořme tak, prosím, naše modlitební úsilí pravidelnou každodenní modlitbou bolestného růžence, od 18 hodin, za psychiatrickou „léčebnu“ Bohnice, její pacienty, interní i externí a jejich trýznitele, od 18 hodin, každý den. Z místa, ze kterého se tou dobou právě nacházíme. Může to být při práci na zahradě, při vaření večeře, při cestě domů z práce či nákupu atd. atp., zkrátka odkudkoli, kde zrovna v té chvíli jsme.

Někdo z nás může zrovna v tom čase doma klečet v modlitbách před našimi soukromými domácími oltáři či se nacházet v kostele na večerní mši svaté od 18 hodin. Výborně. V takovém případě, prosím, zahrňte tento modlitební úmysl do soukromých úmyslů při mši.

 

A přidejme, prosím, do našich modlitebních úmyslů všechny ostatní psychiatrické „léčebny“ v naší zemi, kde se děje podobné.

 

Pán Bůh vám všem odplať za vaše modlitby.

 

Petra Bostlová

 

p.s. Nevyjde-li vám v ten den čas k modlitbě zrovna v 18 hodin či v ten den zapomenete, pak se pomodlete bolestný růženec za tento úmysl v jakoukoli jinou dobu, prosím. Upřednostňujme však oněch 18 hodin. Děkuji vám všem moc.

 

 

 

 

Reklamy