ANTIKRIST VYSTUPUJE NA UKRAJINĚ!


 

Podle dlouhověkých plánů zednářů – Antikrist měl vystoupit v Čechách. V Praze. (Na to naši zem připravovali věky…) To mu však nevyšlo, MILOSTÍ NAŠEHO PÁNA!, (už mnohokrát), vybral si tedy na sklonku léta Rusko. Moskvu. I tam však narazil. Hledal tak (dále) slabé místo – ve východní Evropě. A tak ještě nedávno se dokonce připravoval na svůj veřejný vstup na světovou scénu v Polsku. Tam by však nepochodil vůbec. Kořeny katolické víry Polska jsou pevné. Našel tak slabé místo…Ukrajinu.

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/01/25/antikrist-ma-vystoupit-se-dat-poznat-na-ukrajine/

 

 

Ze zednářského oběžníku, od satanisty Karla Janečka:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Odchod a zjevení Božího Syna všemu lidstvu v nové identitě

Datum:

2014-01-26 08:37

Odesílatel:

<adventius666@seznam.cz>

Adresát:

 

 

„Bratři a sestry,

 

veselme se! Satanael (pozn. Antikrist) ve své nekonečné moudrosti a schopnosti dostavěl nový Megatempl (pozn. V JADERNÉ ELEKTRÁRNĚ TEMELÍN!), ve kterém se dovyrobí celá Vítězná Satanova armáda! Vyrábíme přímo v reaktoru (pozn. !!!!!!) a vše bude mnohem mnohem rychlejší. Navzdory křesťanům, navzdory Hospodinu.

 

Satanael (pozn. Antikrist) dnes během nočího zasvěcení v templu vstoupil do bratra Vitalije, který dobrovolně přijal tělo jemu určené v Satanově říši. Satanael (pozn. Antikrist) tak míří vzhůru za prezidentským důstojenstvím http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/54164/klicko-je-zklamany-z-jednani-s-prezidentem-a-boji-se-krveproliti.html

 

Víme, že pravoslaví hlavně ve východní části Ukrajiny se bude mocně bránit Satanaelovi (pozn. Antikristu) na trůnu. (pozn. A MY PRAVOSLAVNÉ BRATRY NAŠIMI MODLITBAMI PODPOŘÍME!!) Máme proto záložní plán, kdy rozdělíme Ukrajinu na dva státy. Za tento účel se vozí na Ukrajinu celé armádní sbory, nejmodernější vojenská technika a vyškoluje se tajná 666 osvobozenecká armáda.

 

Uděláme, co jsme udělali v Kosovu. Když nechtěla pravoslavná Jugoslávie přijmout Satana za svého Boha, polili jsme jí válkou a odřízli na oslavu Satana celé historické Kosovo, které dnes slouží Satanovi.

 

Satan nám vyjevil celou PRAVDU: Snažíme se o prezidenstké důstojenství na Ukrajině a závisí od síly vaší víry proti Hospodinu. Když bude Hospodin silnější, stále to neznamená, že nedosáhneme svého. Vezmeme si tedy půl Ukrajiny a vytvoříme nový stát Západní Ukrajina. To vše se odehraje v následujících 3 letech.

 

Dnes v noci proto Satanael (pozn. Antikrist) – bratr Vitalij překročil česko-rakouské hranice a v silném vojenském konvoji míří do Země zaslíbené… kostky jsou vrženy!

 

AVE SATANAS 666

 

Adventius (pozn. Karel Janeček)

ZV SOČR“ (pozn. zástupce velitele obrany satanistické organizace ČR)

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/325645-demonstranti-v-kyjeve-obsadili-policejni-zakladnu.html

 

 

A pokračuje:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

EMBARGO!!! Nestrachujte se, Spasitel se bude do Čech vracet

Datum:

2014-01-26 08:57

Odesílatel:

<adventius666@seznam.cz>

Adresát:

 

 

„Bratři a sestry,

 

spustila se hotová mela, za chvíli po vydání naší oficiální obecní zprávy nám přišlo 300 dotazů a proseb, aby náš Spasitel a Syn Jediného Boha (pozn. Antikrist, nikoli Boha, ale Satana) neodcházel. Jistěže ne! On na vše myslel dopředu!

 

Nuže čtěte  http://zpravy.tiscali.cz/zaoralek-chce-po-nastupu-do-funkce-pozvat-do-prahy-klicka-222584

 

EMBARGO!!! Zatím nikde neuveřejňovat.

 

AVE SATANAS 666

Adventius (pozn. Karel Janeček)

ZV SOČR“ (pozn. zástupce velitele obrany satanistické organizace ČR)

 

 

TAK NA TO ZAPOMEŇ, KARLE. ANTIKRIST SE K NÁM DO ČECH VRACET NEBUDE! Při každé takové příležitosti ho budu osobně „čekat“ s naší veřejnou katolickou demonstrací! S oficiálním veřejným prohlášením, KDO VLASTNĚ JE! A on, Antikrist, zrovna netouží po setkávání s Bostlovou, že?! SLÁVA HOSPODINU NAVĚKY!

 

A Ukrajině budeme pomáhat, jak budeme moci! Modlitebně a vším, jak náš Milostivý Pán dá a požehná! Amen.

PRO UKRAJINU JE NYNÍ ZÁSADNÍ: CELONÁRODNÍ OBRÁCENÍ! Při Daru Božího Milosrdenství Varování. Aby právě vírou národa vyhnali tu Satanovu příšeru!

 

Ukrajino, naše milá sestro, od nyní nebude jediný den, kdy bys nebyla v našich modlitbách! Budeme se za tebe rvát, jako jsme se rvali a rveme za naši vlast! Pán nám dej tu Milost.

 

HOSPODINOVA SLÁVA POTRVÁ VĚČNĚ! HALELUJAH!

 

 

Petra Bostlová

 

/A nezapomeňme, i dnes:

https://petrabostlova.wordpress.com/2014/01/20/vyhlasuji-prodlouzenou-modlitebni-kampan-na-dnes-pondeli-az-nedeli-20-1-26-1-2014-na-umysl-a-ochranu-pannou-marii-za-vyhnani-vypuzeni-a-odstraneni-antikrista-z-prahy-a-cele-cr-a-sr-a-rozmetan/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy