Jana Karásková usvědčena!


 

Jana Karásková usvědčena!

 

Jednou se nachytá každý….

 

Nyní vám předvedu, jak internetová tlachalka Jana Karásková sama sebe usvědčila, že je tou autentickou satanistkou Karáskovou, které e-maily ze zednářského oběžníku zde zveřejňuji. Sama sebe nachytala.

 

To, když jsem kolem páté odpolední zveřejnila toto:

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/09/03/prosba-o-pomoc/

 

Jana Karásková na můj soukromý e-mail za půl hodiny nato ze své oficiální adresy (nečekaně a výjimečně) zareagovala takto: (při její maximální drzosti mi tykat!!)

„———- Původní zpráva ———-
Od: janikar@volny.cz
Datum: 3. 9. 2013
Předmět: Podvržené maily Ti myslím zasílá R. V.

Ahoj Petro,

důvod, proč jsem podala trestní oznámení na neznámého pachatele, který prostřednictvím Tvých článků šíří dezinformace byl, že jsem chtěla zjistit kdo to je, případně zda je nějak spojen s K. Janečkem.

Potom, cos zveřejnila skype konverzaci s R. V., už mi je jasněji.

I Adam Bartoš se s ním setkal, a i jemu řekl dezinformace. Poději se snažil kontaktovat i Honzu K. z NWOO.

To, že Tě nyní finančně ruinuje, to je asi další taktika. Je mi to líto, doufám, že to časem prohlédneš.

Kdyby opravdu došlo k tomu, co je v tom proroctví Varování, to by pro Tebe asi byl šok, vidět, kolik lidí si neprávem nařkla. Snad Ti to Duch svatý někdy zjeví.

Jana“

 

 

Všimněme si její usvědčující věty: „To, že Tě nyní finančně ruinuje, to je asi další taktika. Je mi to líto, doufám, že to časem prohlédneš.“

 

JAK MŮŽE VĚDĚT, ŽE VE SVÉM BLOGU, VIZ VÝŠE, PÍŠI PRÁVĚ O PODPŮRNÝCH TELEFONÁTECH S TÍMTO ČLOVĚKEM, KTERÉ HO DUCHOVNĚ I PSYCHICKY DRŽÍ, ANIŽ JSEM HO KDY JMENOVALA?! Dokonce ani mí nejbližší spolupracovníci neměli tušení, o koho konkrétně jde, natož, abych to kdekoli zveřejňovala!

 

NE-LI PŘÁVĚ PROTO, ŽE TATO INTERNETOVÁ TLACHALKA JANA KARÁSKOVÁ JE TATÁŽ OSOBA JANA KARÁSKOVÁ alias Johanna ze zednářských oběžníků, přilíplá na telefonních odposleších, ano, právě ta, která na pondělním policejním výslechu (CO TAM MĚLA CO DĚLAT! – COBY SOUKROMÁ OSOBA, NIKOLI POLICISTKA!) požadovala od tohoto člověka křivé svědectví proti mně (!), slibujíc prebendy, vyhrožujíc, že jestli se dotyčný toho komplotu proti mně zúčastní, aniž by se však cokoli stalo (!), že bude prý jako v kauze Rath Salačová! Podotýkám, aniž by se cokoli stalo! (Dále: nutila ho tam do psychologa či kontaktu s okultistou Saavedrou – od Ivety Bartošové!)

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/09/02/na-bostlovou-kuji-konspirativni-habaduru-jako-ze-je-prosyrsky-terorista-uz-hledaji-krive-svedky/

 

ALE TO TĚM SATANISTŮM NESTAČÍ! Momentálně tohoto muže následující den, v úterý, po dalším policejním výslechu (!), donutili podrobit se jejich manipulující psycholožce 666! Která mu od úterý vymývá mozek, že prý „všechno byl jen sen“, žádné černé mše, žádný Satan, žádný Satanael prý neexistuje, nic z toho se prý nestalo, ať už mi prý hlavně nevolá, ať se mnou přeruší jakýkoli kontakt (!), že proti němu údajně připravuji kdovíco…, že mu ode mě hrozí nebezpečí (!), ať příště příjdu na její seanci s ním, že je nemocný atd.atp.

 

VARUJI VÁS, PANÍ „PSYCHOLOŽKO“ (!), JEŠTĚ JEDNO TAKOVÉ JEHO SEZENÍ S VÁMI – A ZVEŘEJNÍM VAŠE JMÉNO – A MÁTE PO VAŠÍ 666 „PSYCHOLOGICKÉ“ PRAXI! Začnu o Vás psát, horem dolem, a vrtat se ve Vás, křížem krážem a stěžovat si na Vaše mozek vymývající a manipulující praktiky na Lékařské komoře! NE VŠICHNI JSOU TAM (ZATÍM) SATANISTY!

 

Petra Bostlová

 

/A na závěr směšný dodatek, od Jany Nagyové, z téhož večera, časově za pár hodin po e-mailu Karáskové:

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Srdečný dopis pro Petru
Datum: 2013-09-03 22:15
Odesílatel: <satanlady666@seznam.cz>
Adresát: <kancelar@sdeo.cz>

Ahoj Petro,

my se asi neznáme. Už jsem ti dlouho chtěla napsat. Ráda bych tě požádala, abys zveřejnila mé psaní a vyvrátila tak smyšlenky, které o všech píšeš. Jsme vyznavači Satana, samozřejmě to děláme pomocí metalové hudby, máme magické pomůcky a obcujeme nevázaně, jak je naším zvykem.

Víš, co jsi psala je vlastně hluboký nesmysl. Jak sis myslela, že si něco vymodlíš. Vláda padla sama od sebe a žádný Satanael neexistuje. Navíc píšeš opravdu strašné kraviny.

Petro, vyhledej prosím pomoc tvých skutečných přátel v rámci NWO a běž společně bojovat proti agresi v Sýrii. Za důvěryhodné mohu jmenovat Janu Karáskovou, Adama Bartoše a všecky lidi co pomáhali tvojí minulosti.

Jednou se z toho umodlíš. Vrať se prosím k normálnímu životu. Snad ti Bůh odpustí za to, kolik lidí jsi ve své obsesi obvinila. Než příště napíšeš, že o někom víš, zavolej mu a ověř si, jestli to opravdu psal. Měla by ses omluvit všem lidem.

Joa. (pozn. Joannis/ Jana Nagyová)

občanským jménem J. Kozderková/

 

 

Nejspíš mají zato, že jsme stejně chytří jako oni.

 

 

Dodatek: Za 2 hodiny nato bylo „kýmsi“ už úplně přerušeno telefonické spojení s mužem zmíněným shora. (Volám-li na stejné číslo jako obvykle, od té doby se objevuje v telefonním sluchátko tón – „neexistujícího“ čísla. Ačkoliv samozřejmě toto telefonní číslo existuje dál, ověřila jsem si jinudy. A toto je ze zednářského oběžníku na druhý den:

 

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Přerušení spojení
Datum: 2013-09-04 12:41
Odesílatel: <technickecentrum666@email.cz>
Adresát:

 

„Drahá TK 666, (pozn. templářská královno 666, Jano Karásková:)

 

provedli jsme přerušení spojení se 100 % spolehlivostí.

 

Corvus

bratr (pozn. zednář) technik“

 

 

 

Reklamy