BAZÉN 666 NA PRAZE 11! ZASTAVME TU STAVBU!


BAZÉN 666 NA PRAZE 11! ZASTAVME TU STAVBU!

 

Svým oficiálním názvem: Jedenáctka VS. Ale mezi aktivními satanisty a zednáři se mu neřekne jinak než: Bazén 666. PROČ ASI?!

 

Vlnu nevole a hlasů proti výstavbě tohoto bazénu na Praze 11 si (nejen) opozičními zastupiteli vysloužil hlavně svou předražeností – srovnatelené komplexy v ostatních městech byly pořízeny v rozmezí 120 – 170 milionů – kdežto tento pražský má být za půl miliardy (!) – a to ještě bez vybavení. (S vybavením se jeho pořizovací cena má vyšplhat dokonce na 700 milionů!)

 

Nechme pro nyní však stranou jeho očividnou předraženost a poukažme, veřejně nejspíše za dobu mediálního zájmu poprvé, proč bazén vlastně dostal satanisty název: 666. (pozn. Že jde o symbolické číslo všeho satanského, snad zdůrazňovat netřeba.)

 

Ten háček (a jeho naprostá zrůdnost!!) tkví v tom: Bazén, od začátku cílen pro děti základních a mateřských škol, spolu s bazénky také pro kojence, totiž disponuje „jednou“ (ďábelskou!) zvláštností: Jeho voda má být úpravnou pomocí průduchů „obohacována“ oficiálně ozonem nebo čím. (A tím také operuje koalice pod vedením starosty Mlejnského, že je i důvod vysoké finanční náročnosti pořízení bazénu.)

 

To je však jen zástěrka: NIKDO (!), dokonce ani aktivní satanisti a zednáři zatím neví přesně (z důvodu – i jim bylo dosud utajeno…), co VE SKUTEČNOSTI má, jak plánováno, do vody bazénu průduchy přitékat! Ti „jenom“ vědí, jak jim bylo vedením řečeno, že to budou látky 666…

 

ZRŮDNÉ!!!!

 

ZASTAVME TU STAVBU!

 

….U které tak zpětně pochopíme, proč se starosta Prahy 11 (mimochodem: kde před komunálními volbami docházelo k těm drastickým fyzickým útokům na zastupitele! a sledovačkám ABL!…, stejně jako kauze s firmou Tweelingen apod….) D. Mlejnský tak čertil (a to doslova: pan starosta je totiž aktivní satanista), když opoziční zastupitelé navrhovali zrušit z projektu bazénu aspoň bazénky pro kojence a nahradit je kupř. ledovou dráhou.

 

Stejně jako, pod touto optikou, nám dojde, proč dělníci pracující na stabě bazénu mluví (výlučně?) rusky… (Také tak často a pravidelně zadavatelem/investorem cíleně vyměňováni, aby nebylo dohledatelné, CO vlastně staví?! Jak je a bylo tomu i v případě další stavby ze stejného ranku, Majáku – tzv. Hradu 666 – u Ptyče.)

 

Petra Bostlová

 

 

Reklamy