Úmyslem mých blogů není děsit


 

Úmyslem mých blogů není děsit

 

 

Nelze cokoli zlepšit, napravit a změnit, nezná-li se skutečný stav věcí.

 

Toť léčebná síla pravdy.

 

Mým úmyslem, proč píši a zveřejňuji mé texty, je několik věcí zároveň: Informovat (laickou i odbornou) veřejnost, o tom, co se skutečně děje. (V zákulisí.) To rozehrává určitý spád následných dějů.

 

Nikoho nepřesvědčuji ani nenutím (věřit či nikoli), to už není má věc. Nejsem tu od toho, abych přesvědčovala. Na každém už záleží, jak se získanými informacemi naloží.

 

 

Informování je však jen jedna stránka věci. I když zásadní. K ní přistupuje další, v podobě modlitebních kampaní. Tímto chci povzbudit nás, všechny modlitebníky: Buďte si jistí: Ani jeden jediný úmysl našich modlitebních kampaní nespadl pod stůl, ani jediný nezůstal nevyslyšen, ani jediný nevyšel s prázdnou!

 

To je úžasné, že?!

 

 

Chci vás tímto všechny povzbudit: Ano, čekají nás těžké časy, avšak Milostí Boží skrze naše modlitební kampaně a všechny ty megatuny modliteb a osobních obětí nespočetných zástupů našich předků i současníků podařily se ty strašné hrůzy, které měly být už teď, změnit, jiné zastavit a některé oddálit. Nepolevujme v našich modlitbách, jsou tou nejvýznamnější duchovní zbraní, kterou máme. Zbraní, skrze kterou jsou a budou spaseni i ti, kteří už žádnou naději neměli.

 

A TO JE PŘECE ÚŽASNÉ!

 

 

Pán vám všem žehnej

 

 

Petra Bostlová

 

www.varovani.org

 

 

Reklamy