IVETY BARTOŠOVÉ SE CHTĚJÍ (navždy) ZBAVIT – JAKO NEPOHODLNÉHO SVĚDKA!!


 

První červencový týden byla Iveta Bartošová, bez svého přičinění, vtáhnuta do hodně vysoké hry.

 

Macurou.

 

Dnes tyto kruhy moc dobře vědí, jaká to byla chyba. Sice si Iveta ze svého věznění v Itálii (a z doby předtím) nic nepamatuje – byla pod omamnými látkami, které jí podávali!!, co když si ale přesto vzpomene – hrozí se hydra!

 

Jak z toho ven? Mají tak ďábelský plán, jak se paní Bartošové zbavit, jejího případného svědectví: zavřou jí do Bohnic (kde už žel ode dneška je!) a tam, pod falešnou rouškou protialkoholní „léčby“, z ní hodlají udělat člověka naprosto mimo…FAKTICKY. (Srov. kupř., jak k tomuto již dnes připravují půdu média, kupř. Blesk: Na případnou demenci a nesvéprávnost paní Bartošové!! http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-unos-ivety-bartosove/202852/bartosova-se-leci-s-dcerou-vranove-spolecne-na-detoxu.html

 

Přitom právě léčebna v Bohnicích byla půda, kam ji hydra celou dobu manipulativně směrovala!

 

(Srov. jak na FB a všude po internetu Karásková vykřikuje už týdny, jak mě nechá zavřít do Bohnic – a že už odtamtud nevylezu. Dokonce na mě tehdy nasadili svého policistu, který vyšetřování vedl zrovna tudy. Ano. Právě v léčebně v Bohnicích mají totiž své lidi!! To důrazné varování, že jejich cílem je zavřít mě do Bohnic, kde se už o mě „postarají“, mi průběžně přicházelo a přichází od informovaných přátel už nějaký ten měsíc.)

 

Hydro odporná: Ne Iveta Bartošová, ale já jsem zakouslá do tvého/vašeho krku! A nepustím, dokud budeš, hydro, jevit poslední známky tvého ďábelského „života“.

 

Ivetka dopadne dobře. Ty ale se propadneš po tvé ďábelské zásluze. 

 

Petra Bostlová

 

https://petrabostlova.wordpress.com/2013/07/19/otevreny-dopis-josefu-rychtarovi-partneru-ivety-bartosove/

 

 

 

Reklamy