VZKAZ ZEDNÁŘŮM: NEŽ BUDETE NAHNÁNI DO TEMPLU, DUCHOVNĚ SE PŘEDTÍM VYZBROJTE!


VZKAZ ZEDNÁŘŮM: NEŽ BUDETE ZASE NAHNÁNI DO TEMPLU, DUCHOVNĚ SE PŘEDTÍM VYZBROJTE!

28.5.2013: DŮLEŽITÉ!! TOTO JSEM PRO VÁS PSALA, ZEDNÁŘI, JAKO RYCHLÉ S.O.S., REAGUJÍC NA MOMENTÁLNÍ SITUACI. V DOBĚ, KDY JSTE BYLI DO TEMPLU NÁSILNĚ HNÁNI. BYLO TO V DOBĚ PŘED PŘÍCHODEM SATANAELA ANTIKRISTA DO PRAHY. NYNÍ, KDY UŽ JE V PRAZE, V TEMPLU, DO TEMPLU UŽ NESMÍTE VŮBEC! NIKDO, KDO NECHCE SKONČIT ŠPATNĚ.

Samozřejmě že je nejlepší do Templu nechodit už vůbec! Vyhýbat se mu velikým obloukem. Když nebude však pro vás zbytí, udělejte, prosím, toto:

1. Před odchodem z domova se pomodlete modlitby zde, viz rubrika: Modlitby pro zednáře.

2. Cestou (či kdykoli během toho dne) se zastavte v katolickém kostele a pokřižujte se v něm svěcenou vodou (pomodlíte-li se zároveň před oltářem, tím lépe).

3. DŮLEŽITÉ! Nechte si katolickým knězem, ale pozor: NEZEDNÁŘEM!!!  posvětit: Bibli Svatou, křížky, svaté obrázky – hlavně: Ježíše, Panny Marie, Svatého Archanděla Michaela, Svatého Jiří (oni jsou základními bojovníky proti Satanovi) a noste je stále u sebe (nejen do Templu) spolu se svěcenou vodou v lahvičce. (Na požádání by vám ji katolický kněz měl dát.) POŘIĎTE SI TZV. BENEDIKTÝNSKÝ KŘÍŽ (k zakoupení kupř. v náboženském obchodě nad kostelem Sv. Ignáce nad Karlovým náměstím) , NECHTE SI HO POSVĚTIT A NOSTE JEJ U SEBE.

Ptáte se: No jo, ale do Templu? Vždyť nás budou prohledávat a pouštět přes detektor kovů! Ano, to budou. Tak si zkrátka do Templu nevezmete kovový křížek, ale třeba papírový či dřevěný a nepověsíte si ho na krk, ale spolu se svatými obrázky si je zašijete do oblečení.  Je třeba, aby všechny byly posvěcené!  

Neříkám, že když na vás zase pustí vlky, že se vám nic nestane, vlk ale vám může vzít tělo, nikoli duši! A o to tu jde nyní především.

Budete mít takto na sobě, uděláte-li, co píši výše,  (také ochranný) cejch Pána Ježíše Krista. Cejch, že patříte Bohu, nikoli té kozlohadí Příšeře! (=Satanovi, který bere duši. A o tu mu jde!)

Žehnám vás všechny křížem Pána Ježíše Krista

a odporoučím do ochrany a vedení milujícího náručí Matky Boží, Panny Marie.

Vaše Petra Bostlová

p.s. A nezapomeňte, již brzy budu u vás v Praze! Abych vám na místě pomáhala. A kdo z vás se tak rozhodne, přestanou vám tahle muka, protože budete spolu se mnou v ochraně Boží, když se ke mně osobně dostavíte a zanecháte téhle minulosti. Pán s vámi se všemi.

A NIKDY SE NENECHTE OČIPOVAT!!!

JSME S VÁMI V MODLITBÁCH!

www.varovani.org

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/310789/Prirucka-Jak-uz-nebyt-satanistou-Jak-se-navzdy-vyvazat.html

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/320573/Vyzva-ke-vsem-krestanum-Modleme-se-za-zednare.html

 

OPAKUJI TEDY ZNOVU (28.5.2013): NIKDO, KDO NECHCE SKONČIT ŠPATNĚ, DO TEMPLU UŽ NESMÍ!